Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen a csóóók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen a csóóók?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le milyen a csók, vagyis hogyan kell...14 éves vagyok, még nem csókolóztam, és félk hogy az elsőt elbénázom. Írjátok le' köszi
2010. okt. 13. 15:41
 1/5 anonim válasza:
:) a hogyankell kérdésre nincs válasz mindenki máshogy csinálja, hamár ott a helyzet hogy csóklessz akkor az jön magátol! csak csináld azt amit ő : DD utánozd egy a lényeg érzéssel csináld ugy a legjobb
2010. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia. Nem kell félni, nem lehet elrontani, kivéve ha büdös a szád, de ezt sok mindennel lehet orvosolni. Ez ösztönös cselekvés, mint a szeretkezés, benne van a vérünkben. Anyud, Nagymamád is tudott, akkor te miért nem tudnál? Csak át kell dugni a nyelvet és játszani vele. Ha ott vagy, akkor úgy fogod érezni, mintha már régóta csinálnád.

Nem kell félni.

2010. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem tíz évvel elszámoltad az életkorod
2010. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Buckalakó, szerinted 24 évesen kellene valakinek először csókolózni? Ne röhögtetsd már ki magad kérlek.


edii, neked pedig csak annyit, hogy csak és kizárólag azzal tudod elrontani, ha izgulsz. Lazítsd el magad és add át magad az érzésnek:)

2010. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kérdéseket! Kedvesek vagytok :D
2010. okt. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!