Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Red flag ha a pasi az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flag ha a pasi az első randin csak magáról beszél, menozik,hogy milyen gyorsan és jól vezet, illetve hogy elmeséli,hogy kifizette az egyik volt barátnője mellmutetjet vagy hogy milyen drága étteremben ettek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 10:10
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Szerintem gáz, neem ez azt ordítja, hogy a pasi komplexusos és ilyen "rajolássa" kompenzál.

Kérdés, hogy kit akar meggyőzni arról, hogy ő mekkora menő? téged, vagy saját magát? :D

Thank you next.


Nem is értem ezeket amúgy, mintha attól el kéne ájulnunk, hogy tud vezetni meg drága étteremben enni meg ajándékot venni a párjának. Köszönöm, mind eztén is tudom és nem ezzel traktálok embereket egy randin :D

2023. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen; számomra a nagyzolás minden formája taszító, de hogy pont ilyesmikkel próbál lenyűgözni, az egyszerűen nevetséges. Nálam ez lenni az utolsó randi.
2023. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Próbálna bevágódni csak nem vágja hogy nem így kéne hogy az exével példálózik meg ilyenek.

Amatőr.

2023. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2023. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A beképzeltség, a füllentés, nagyzolás intő jel akkora, mint a ház. Ott helyben ahogy elkezdte volna, hogy ő milyen "jószívű és menő" azon nyomban otthagytam volna. Ki nem állhatom a nagyképű egyedeket. :/
2023. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha mondja akkor gáz, ha csinálja akkor meg az összes ledobja a bugyiját.
2023. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Komplexus, ráadásul valószínűleg kamuzik is. Egyszer randiztam egy ilyen sráccal, aki azt mondta, a passzív bevétele 7 számjegyű, most fog lakást venni, meg két csúcskategóriás telefont, meg bementünk az OTPbe, hogy kivegyen 1000(!) forintot, pedig előtte készpénzzel, pontosabban húszezressel fizetett a kávézóban, csak, hogy elmondhassa, hogy amúgy valami arany bankkártyája is van, csak nincs nála.


Volt még vele ezer másik baj is, pl hogy a telefonját nyomkodta, csak magáról beszélt, én négyszer kezdtem bele egyetlen mondatba, mire végig mondhattam, meg ilyeneket mesélt, hogy bevitték a pszichiátriára, mert Istennek képzelte magát, meg a volt menyasszonya azért szakított vele, mert nem állt fel neki. Én mindezt elmondtam, hogy miért nem akarok folytatást és neki ebből csak annyi esett le, hogy zavar, hogy ő gazdag, és mondta, hogy majd talál olyan lányt, akit ez nem zavar :D

2023. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora vörös zászló, hogy a holdról is látszik.
2023. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lelkileg kiegyensúlyozott pasit keresel, akinél fejben a legtöbb dolog rendben van, akkor mindenképpen. :D
2023. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen szánalmas és hatalmas redflag, mikor a pénzét lobogtstja valaki és játssza a luxusmanót
2023. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!