Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, és szerelmes vagyok egy fiúba, akinek most egy elég számító, kétszínű barátnője van... (ő ezt még nem tudja, de nem ez a lényeg)

Szeretnék járni vele, de nem tudom hogy csábíthatnám el ettől a lánytól?

Ezen a héten megyünk Jégdiszkóba és szeretném ha ott tudnék összejönni vele, vagy suliban, mert egy suliba járunk!


Kérlek segítsetek, hogy ti hogyan csinálnátok, vagy fiúknak, hogy mivel lehetne hatni rátok??? (értelmes válaszokat várnék, mert megőrülök nélküle)

Bp-ről egy lány!


2010. okt. 12. 16:35
 1/6 nielindi ***** válasza:

villants cicit.


amugy, ha nagyon oda van a csajért, akkor semmit nem tudsz tenni.

2010. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem rég jöttek össze... és nem is látom rajta hogy oalenne érte!

Segítsetek normális válaszokkal!

2010. okt. 12. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szaladj olyan szekér után ,amelyik nem vesz fel.Igy tartja a mondás.Szerintem ha valaki friss kapcsolatbol lép ki ,illetve azok után összejön az illető valakivel,akkor az nem lesz valami hosszu kapcsolat.Ez általaban igy szokott lenni.De lehet már te is tapasztaltad.Ha pedig a pasi olyan muló ,hogy nem veszi észre milyen döggel jár ,akkor az már csak a saját problémája.És lehet ő is épp olyan lenne más lányokkal.Ez az én véleményem.És sose feledd,az igazi akkor talál meg,amikor a legkevésbé számitol rá.
2010. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én szeretem és tippeket adjatok és ne azt hogy mit kellene meg mit nem, mert szeretem és nem tudok lemondani róla!
2010. okt. 12. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne is mondj le róla, és ne is villants :D lehet hogy azzal nagyon bejönnél neki, ha valami vadállatba lennél láwos, de ezt azért kétlem :) Szóval szerintem enyhén próbálkozz nála. Tökjó stratégia ha mosolyogsz rá, néha kihívó megjegyzéseket teszel,majd arréb sétálsz és ha esetleg bárki rákérdez hogy tetszik-e neked mosolyogj hogy "ŐŐŐŐ és ÉÉÉN???!!!Ugyanmár" :P De közben kacsints rá a fiúra vagy ilyesmi, hogy vágja a jeleid :) a fiúk szeretik a vagány csajokat,akik mernek lépni...hát nem tudom mennyire lett értelmes a válasz:D Sok szerencsét :)
2010. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösszi..., ezt kipróbálom :)
2010. okt. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!