Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jár egy 25-30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár egy 25-30 éves férfi 15-18 éves középiskolás lányokkal?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyet láttam, anno tiniként is ezt láttam.

2023. jún. 20. 08:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

30, még mindig nem függ össze az életkor a hüvely méretével :D

40 éves herének kell ezt magyarázni..

2023. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
100%
Mert csak erre futotta neki
2023. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
32%

"Nem tudnak a korabeli nőkkel ismerkedni, probléma van velük. A fiatalabbakat könnyebb megvezetni, kihasználni. Amikor rájönnek, már késő."


A korabeli nők nem akarnak vele ismerkedni, majd amikor meglatjak egy nagyon fiatal novel akkor mar mennek a karogasok. Az aki be jon a fiatal lanyoknak nem azert van mert megvezeti oket ha nem mert jól nez ki.

2023. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ milyen a kapcsolat. Egy laza kapcsolatba bele mennek egy 17-18 evéssel ami azt takar hogy semmi barátok se szülők, csak osszejárunk neha hogy jól érezzük magunkat. Viszont komoly kapcsolatba egyaltalan nem tudna mit nyújtani nekem egy 18 éves lány (én 28). Semmi féle képpen nem mutatnam be szülőknek, se barátoknak. Ha meg belém szeret, azaz ő baja. Én már az elején elmondom hogy nekem ez csak laza.
2023. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!