Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova tud elmenni egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tud elmenni egy 14 éves fiú csajozni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ha lenne csajom csak az iskola, meg az ilyen helyeknél kicsi a választék. Egy olyan helyre van szükségem, ahol sok csajt találok. Mondjuk szórakozóhely tizenéveseknek vagy valami haszonló.
2008. dec. 30. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Plaza. Ott majd találsz gyönyörű üres fejü kis pitsákat.
2008. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Menj a menzára :D
2008. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Akár milyen nagyobb bevásárlóközpont...ott minidg vannak plázak*urvák... -.-" xD ^^
2008. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
38%
Ott a játszótér :):)
2008. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én 1 14 éves lány vok(és szintén szeretek focizni:D)és sztem menj el bowlingozni vagy jégkorizni vagy vmilyen meccsre mert ott biztos találsz sportkedvelő lányokat(mint én:D)...
2008. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
neten, attó függően, hogy értelmes vagy pedig szép vagy pedig se nem buta sem nem csúnya lányokat keresel (ez így kb a három nagy kategória :D ) ahoz mérten chat.hu honfoglalo.hu vagy valami netes társkereső, ha bulizni akarsz menni akkor olyan helyen próbálkozz ahova egymagad is szívesen mennél, mert ott fogsz hasonló érdeklődésű lányokkal találkozni. Vagy keress egy haveri kört akik elvisznek egy-két nem megszokott helyre egy-két nem ismert csajhoz. Sok sikert!
2008. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Illatos út!este 10 után biztos találsz az utcasarkokon csak legyen nálad ppénz....XDDDDD
2008. dec. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ahoz elmenni bulizni hogy csajod legyen...Én 14 éves lány vagyok, nem nagyon járok szórakozóhelyekre(csak nééha koncertekre, de onnan még nem volt pasim) és mostanában nem telik el úgy hét hogy a buszon le ne szólítana egy srác vagy ne flörtölnének velem...:P Szóval ha látsz az utcán/buszon egy csajt aki bejön, nyugodtan flörtölj vele, szólítsd le, de egy dolgot ne csinálj(mert nagyon idegesítő): ha bejön egy csaj SEMMIKÉPP se kezdj el feltűnően viselkedni, mert a csaj rájön h bejön neked viszont tiszta hülyének fog nézni...(volt már rá példa h buszon két srác hangos éneklésbe kezdett/pedig nem voltak részeges/ majd mikor rájuk néztem integettek és utána odajöttek, de azzal hárítottam hogy van pasim) Szóval NE feltűnősködj mert szánalmasnak fognak tartani....Legyél normális és kedves az mindenkinek bejön.:P
2009. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LittleDave válasza:
Hooters
2013. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!