Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin meghívnád a csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin meghívnád a csajt enni vagy inni, vagy csak sétálni hívnád?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Elhívnád és te fizetnél
Csak sétálni hívod
Elhívnád enni , de fizessen magának
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Enni, inni... :D :D :D Kissé lerágott csont ez már, főleg ha fél perc után cikibe ment át az egész.
2023. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Két dolgot tekintek alapnak:

-Akkor megyek el szórakozni, randizni, nyaralni, stb, ha telik rá tisztességesen. Annak nincs értelme, hogy égessem magam az asztaltársaságnál a szarrágásommal, akár jogos, akár nem. Ez olyan, mint mikor tetováltatni mész és inkább bevállalsz egy jó kis fertőzést, amit egy göcsörtös ocsmány móricka rajztól kaptál, ahelyett, hogy elmaradnál a valagadon még egy hónapot és odatennéd az 50 ezret egy tetóválóművész elé. Nem hívom randira azt, akinek nem tudok egy italt sem fizetni, mert ha nincs 1000 forintom sem szórakozásra, akkor nekem nem a városban kellene flangálnom és nőznöm, hanem kitalálnom, hogy hogy a picsába ne éljek létbizonytalanságban. Gondolom nem ez a helyzet, csak minden jöttmentet el akarsz hívni randira, mert azt hiszed, a futószalagos mennyiségi ismerkedéssel nagyobb sikered lesz, mintha csak szimplán a megfelelő emberrel ismerkednél.


-Nem játszmázom. Senkit sem szivatsz meg azzal magadon kívül, ha a másik kezébe nyomod a számlát, hogy megmutasd, ki az alfa. Ez ugyanolyan hülyeség, mint nem mosni segget, mert az férfias.

2023. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan hívják a nőt sétálni, az hogy jön össze? Sőt pultos vagyok, sokszor a “ pár” nőtagja fizet. Van olyan akinek ez nem égő.
2023. jún. 12. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ. Valamire biztos meghívnám.
2023. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért egy kóla vagy egy kávé férjen bele... Hívtak már randira a cukrászda MELLÉ. Nyári kánikulai melegben sétáltunk a lakótelepen. Mikor mondtam, köszi, nekem mennem kell, a kezembe nyomta az addig szorongatott meleg félliteres mentes vizét, ki ne száradjak hazáig. :)
2023. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Esküszöm ha még egyszer kifogok egy ilyen tetűládát, én fogom fizetni az aznapi kaját, de addig etetem, amíg a mentő nem viszi el.
2023. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Természetesen a férfi fizet. Hiszen mi nők az időnket szánjuk rájuk. Az idő meg pénz.
2023. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Elviszem sétálni és közben még játszunk is...Gyerünk csibész hozd vissza!!! Visszahozod kapsz jutalomfalatot!
2023. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
7 mer a Te időd mitől értékesebb, mint egy férfi...🤣
2023. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!