Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ez ciki vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ez ciki vagy nem?

Figyelt kérdés

Tudom exekről részletesen beszélni nem jó téma. De azért, ha már szóba kerül, kicsit lehet beszélni róla, h pl hány évig voltál együtt vkivel stb.

A másik: ugyanolyan parfümje volt, mint az egyik exemnek, ez egy ritka parfüm, meg is lepődött,h felismertem, Mo-n nem is lehet kapni. Abszolút dicsérően beszéltem róla,m tényleg szeretem ezt az illatot, mondam is neki,h remélem nem hozzák be Mo-ra, mert ez nagyon csajozós parfüm:)

Viszont megemlítettem,h ez exemnek volt ilyen. Ugye ez nem gáz? Nem fogja azt gondolni,h jaj majd tuti az exemre emlékeztet meg ilyenek? Vagy, ha amúgy megvan a vonzalom ez csak nem akkora baj?


2010. okt. 11. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben ezt nem mondtam volna :D
2010. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
100%

u hát túl őszinte voltál, az a baj:D

mondtad volna azt, hogy ilyen ajándékot vettél anyádnak vagy mittomén:D

2010. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én vagyok a lány, anyunak ritkán veszek férfi parfümöt:)


bár igazából miután mondtam, mondta,h rögtön gondolta,h exről van szó...szóval anélkül rájött,h én elmeséltem neki.


de szerintetek ez akkora hiba,h mondjuk emiatt nem keresne többet?

2010. okt. 11. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ex-ről tilos beszélni! Elég komolyan rombolja a vonzalmat. A régi kapcsolatokról viszont bizonyos határokon belül lehet. pl.: meddig tartott a leghosszabb kapcsolatod, meddig a legrövidebb, hány kapcsolatod volt, hánnyal feküdtél le. Ilyenek mehetnek, persze nem feltétlenül mind az első randin. Szerintem nem nagy gáz, hogy megemlítetted a parfümöt, de elmondod, hogy az exednek is ilyen volt, mindenképp bókolj utána, pl "az exem is ezt az illatod használta, de hozzád jobban illik ez az illat" És nem kell túl mélyen belemenni, mert kellemetlen lesz azt hallgatni, hogy az exed így, az exed úgy.
2010. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam, igen bókoltam neki már a legelső találkozáskor is, h nagyon jó az illata meg hogy é nnagyon szeretem ezt a parfümöt. meg nevetett is azon,h azt mondtam, h remélem nem hozzák be Mo-ra:)
2010. okt. 11. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!