Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell beszélgetni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell beszélgetni és miről egy első randin? Nagyon zavarban vagyok ilyenkor. Mik azok a témák, amiket körül lehet járni?

Figyelt kérdés

Eddig életemben egy randin voltam, ott a fiú nagydumás volt, azonban nem jött ki semmi jó, mert dobott.

Most elhívott egy fiú randira, aki érdeklődik irántam, azonban félek. Egyszer voltam vele kettesben 10 percet, amikor vártuk a buszt, de ott is számtalan kínos csend volt, és nem miatta, hanem miattam. most meg mióta elhívott randizni, azóta még jobban izgulok. Nem akarok beégni. Nincs miről beszéljek, a "mesélj valamit"-ra se tudok mit mondani, itthon vagyok egész nap, készülök az érettségire, nem történt nagyon semmi az elmúlt időszakban. Azt se tudom, hogy milyen irányba megyek tovább, az érdeklődési köröm is eléggé szűk (sorozatok, filmek). Elkezdtem edzeni, de az se olyan még, hogy hosszú percekig tudjak róla beszélni. Próbálok majd hosszan fogalmazni, annyi a biztos. Az a baj, hogy eléggé szorongós vagyok és nem tudok feloldódni.


2023. jún. 7. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő milyen idős? Ő is most fog érettségizni?
2023. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát, bocsi, de azt, hogy unalmas, sz*r társaság / beszélgetőpartner vagy, nagyon nem most, ennyire kritikus helyzetben kellene orvosolni, hanem sokkal korábban kellett volna.
2023. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ő már dolgozik, 22 éves.


Köszi, sokat segítesz második!

2023. jún. 7. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Beszélgessetek egy tóról, azt körül lehet járni. (Thihihi)
2023. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg mit dolgozik meg a munkájáról pl..
2023. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet készülni, nem is szabad. Csak lazán, spontán, ahogy jön.

Csak légy önmagad, ne játsz meg semmit.

2023. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy gyerekkorunkban megtanultunk kommunikálni.
2023. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ìgy elég nehéz segìteni.


Én pl.elég érdeklődő vagyok, szóval tényleg sok mindenre rákréde.

Pl.elkezdünk hobbiról beszélni, ha mondja,H olvas. milyen könyveket? Fantasy? Ki a kedvenc írója, kedvenc könyv, kedvenc szereplő, miért ő? Jàték? Milyen típusú? ( Verekedős, Sport, van sztorija? Stb.) ìgy témánként, amit vagy km vagy 0 felhoz..

Munka? Mit dolgozik? Miért azt? Hogy került a munkahelyre? Nyilván nem ilyen számonkérő hangsúllyal, hanem érdeklődően. Illetve figyelem a másik reakciójàt. Pl.nem mindenki veszi jó néven első randin,ha azt kérdem,H került a munkahelyére.

Illetve ha látom,H tetkója van, de nem làtom teljesen megkérdem,H mit àbràzol?

Sajàt sztori: egy étteremben voltunk párommal a pincér sràcnak volt egy marveles karkötője, megkérdeztem,H ki a kedvenc hőse, utàna mondta,H Spiderman és vele is kicsit beszéltünk róla, pedig nem úgy mentem oda,H na majd a pincérrel fogok beszélgetni pár percet, hanem ìgy alakult :)


Figyeld meg pl.a a telefonja hátterét,ha valamelyik filmről van kép adott a téma: Filmek mit szerettek, mit nem.. kedvenc szìnész, ha állatos a háttér, akkor állatok vagy akár a helyszínről is tudtok beszélgetni, ha beültök valahová egy italra van kép hegyekről, akkor lehet Pl.Suhajda Szilárdról beszélni őszintén a véleményetek,H lássátok mennyire egyezik a látásmódotok.


Ne Izgulj, egy kis csend egyébként minden randin normális. Sok Sikert! :)

2023. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hobbikról, gyerekkorról, filmekről, könyvekről, mond el ha olvastál valami érdekes vagy bizarr hírt, ilyesmik.

nem tudom honnan ismeritek egymást, de biztos vannak közös ismerősök róluk is lehet sztorizgatni, vagy ha pl ugyanabba a suliba járt mint te akkor a tanárokról is.

tudom könnyű ezt mondani, de ne görcsölj. ez egy randi, nem állásinterjú, élvezd.

2023. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!