Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin miről szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin miről szoktatok beszélgetni,mik a témák? És hova mentek?

Figyelt kérdés
Nem voltam még randizni. Netes randi lenne. Mire kell figyelni? Nő vagyok
2022. jún. 20. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Hobbik, érdeklődési körök, munka (nem unalmasan), tervek, ki hova utazott már és mit csinált, kedvenc filmek, stb. Én nagy filmes vagyok, órákat tudok beszélni róla, de ugyanúgy lehet regények és, zene, paleontológia, akármi, amit érdekel téged bedobhatod és meglátod hogy érdekli-e őt is.
2022. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első randinkon javarészt a munkánkról beszélgettünk, aztán ebből fakadóan jöttek más témát, pl. a párom elég sok országban járt a világon a munkájából kifolyólag, így a különböző kultúrákról is szó esett, aztán már jöttek maguktól egymás után a történetek.

Szerintem ha egy hullámhosszon vagytok, akkor nem lesz erőltetett a randi és mindig lesz téma 😉

2022. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Munka, hobbik / érdeklődési kör, zene, filmek, utazás. Be lehet dobni kisszínes híreket is, amiket aznap olvastál (ne politikait lehetőleg, hanem inkább kevésbé megosztó érdekességeket), lehet beszélni az adott helyszín hangulatáról. A többség általában valami nyilvános helyen levő teázót / kávézót / cukrászdát / nem túl puccos étkezőhelyet választ, de van, aki kreatívabb. Ha te vagy a srác, szobára ne hívd a lányt, akkor sem, ha nem akarsz rámászni, csak úgy kényelmesebb lenne, ill. ha választasz egy helyet, azért kérdezd meg, hogy neki az oké-e, és ha van vmi kívánalma (pl. "lehetne a 2-es metró / xy busz vonalán? szeretnék könnyebben hazajutni" vagy "vega vagyok, van azon a helyen vegetariánus opció?"), azt illik figyelembe venni.
2022. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, most olvastam vissza, hogy te vagy a nő. A legtöbbször a srác választ - ha erdőbe akar vinni, hogy mi nagyon távoli helyre, vagy szobára, vagy "meglepi, hogy hova", az gyanús. Ha téged kérdez, hova menjetek, akkor ne egy nagyon drága helyet mondj.
2022. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem találkozatok élőben?
2022. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gázspray legyen nálad...telefonos számkijelzéses szóbeli egyeztetés után találkozz vele kizárólag, ezek nélkül hagyd a fenébe.


A téma meg kialakul találkozáskor spontán, hiszen te ismered és a "menetrend" ismerkedés a leggázabb...séta parkban, fagyi...elsőre ezt javaslom.

2022. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Koton legyen nálad
2022. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!