Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudok úgy mesélni magamró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok úgy mesélni magamról randin, hogy az exemről, akivel az egész eddigi felnőtt életemet leéltem, ne meséljek idegesítően sokat?

Figyelt kérdés

27 vagyok, 20 éves korom óta voltam vele, így minden sztoriban stb. benne van.

pl. sétálunk randin az utcán, és mondom, hogy nézd ott laktam, aztán belekérdez, akkor mondom, hogy nem egyedül, hanem exemmel? vagy próbáljak folyamatosan kitalálni olyan formákat, amiben nincs benne, hogy kik pl. "az volt a korábbi albérlet", ne mondjam, h albérletem vagy albérletünk?

Ti hogy csináljátok?



2023. máj. 31. 12:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális ember nem is kérdezi, főleg nem mindenre hogy "és kivel voltál?". Az már gyanus hogy nagyon féltékeny, vagy kontrolláló típus.

Képzeld csak el: "3 éve mar voltam ebben a várban, nagyon szép." "Kivel voltál itt?"

"Egyszer már kiprobaltam a vadvizi evezest, fantasztikus volt!" "Kivel probáltad?"

"2 éve a legjobb baratnőm esküvőjén kicsit többet ittam a kelleténél, ezért azota max 1 pohár bor jöhet " "Kivel voltál ott?"


Na ilyen nincs, vagy ha mégis akkor tipli! Azt hogy volt egy hosszú kapcsolatod azt nem titkolhatod el, az az életed része volt. Sőt szerintem kifejezetten pozitiv hogy 7 év alatt egy volt, nem 30. Innentől viszont logikus hogy eleve vele voltál.

2023. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11-es igen, de az nem hazugság, hogy mindent E/1-ben mesélek?
2023. máj. 31. 14:21
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hazugság? A probléma inkább ott van hogy lekell jönnöd a “mi” formáról. Már nincs mi. Már csak TE vagy. TE voltál ott. TE élted át. TE tartottad viccesnek. Nem MI.

Ezt próbáld átprogramozni az agyadban.

2023. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#13

Ott a pont!

2023. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13: olyanokra gondolok, hogy pl. minden évben Debrecenben nyaraltam... és most már miért nem?
2023. máj. 31. 15:32
 16/18 anonim ***** válasza:
Miert nem lehet ex hekyett azt mondani hogy egy ismerősöm??
2023. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Miért kell mindenhez azt mondani, hogy itt is voltam Bélával, ott is voltam Bélával, amott is voltam Bélával. Csak voltam és kész. Nem mindegy neki? De ha mindig ezt mondod hogy veme, az nagyon zavaró a másiknak, olyan mintha épp nosztalgiaznal, és sajnálnád hogy már nincs. Ha kérdezi megmondod, nincs ebben semmi szégyellnivaló, de nem kell magadtól mondogatni.
2023. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell mindent elmeselni.. azt fogja gondolni , hogy azert mondod mert neki is el kell vinnie ide oda ..
2023. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!