Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnèk hogy jobb legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnèk hogy jobb legyen neki ?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy empatikus sráccal, ès azt vettem észre, hogy miután elmondja a véleményét elszègyenli magát.


Nagyon rendes, aranyos, érzelmes pasinak tartom. Ezért szimpatikus nagyon de nagyon mert ő ilyen.


Csak sajnálom is mert lehetséges, nem fogadják el szegény véleményét vagy nem tartják tiszteletben.


Fèl sokszor hogyan fogok reagálni a véleményre, de àltalában biztatni szoktam, hogy nyugodtan mond ki amit gondolsz, mond el a véleményed.


Hogyan tudnék neki segíteni ?



2023. máj. 11. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Pont így. Erősítsd, amennyire tudod és ne engedd el, ha elbizonytalanodsz.
2023. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

"Mit tehetnèk hogy jobb legyen neki ?"


Tisztában vagy vele, hogy most rakod le az alapjait negy valószínűleg élethosszig tartó kapcsolatnak?:D


Sok sikert neked:) Ne térj le erről az írányról.

2023. máj. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
2+ Pont így indult nálunk is.:D
2023. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Általában akik felerősösnek kapcsolatban utána lépnek is.
2023. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél többet nem nagyon tehetsz, nálad már csak egy pszichológus lehetne hasznosabb a srácnak. Feltételezem elég zsarnoki családi környezetben nevelkedhetett fel, ha úgy érzi, nincs joga a saját véleményéhez.
2023. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Neked nőként ez kielégítő lesz hosszú távon, hogy emberünk súlyosan önbizalom hiányos?

Gondolj csak bele, amikor pl a családért, gyerekekért kéne kiállni….

Én nem szeretnék egyetlen férfi pszichológusa sem lenni….. természetesen bíztatom, emelem a társamat folyamatosan, mellette vagyok mindenben, de szerencsére tökös belevaló srác.

2023. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

"Tisztában vagy vele, hogy most rakod le az alapjait negy valószínűleg élethosszig tartó kapcsolatnak?:D"


Most teszi le az alapjait az élethosszig tartó pátyolgatásnak. Vagyis nem fog olyan sokáig tartani, mert unalmas lesz, hogy csak egy felnőtt van a kapcsolatban.

2023. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 Sosem unatkoztam az elmult évtizedek alatt, és sikeresen fel is nőtt már a delikvens-a te legnagyobb bánatodra:DD
2023. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én nem nézem, hogy mi lesz akkor/ha...


Tudom, hogy ő rendes ember ès ez nekem bőven elég! Naa bum néha rájön az önbizalomhiány, akkor mi van ?


Nekem ő így szimpatikus ahogyan van.


Meg miért ne tudna kiállni mellettem? Ezt nem èrtem? Mert ő a férfi ezért mindenért ő tartsa a hátát ? Ez ostobaság!


Èn is ugyan úgy ki fogok állni mellette, még úgy is hogy èn vagyok a nő!

2023. máj. 11. 14:35
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Nen mindenért kell tartania a hátát, de ha semmiért nem teszi... de te tudod, nem kinkshameelek.
2023. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!