Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen illatgyertyát válasszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen illatgyertyát válasszak egy romantikus estéhez?

Figyelt kérdés
nem tudom milyen illat illene legjobban egy ilyen alkalomhoz, azt is szeretném elkerülni, hogy futva meneküljünk ki a szobából mert olyan büdös :D
2010. okt. 10. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
rózsa,citrom,narancs
2010. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy... A szerelemszobába szerintem a jázmin- és cédrus illatú a legjobb, mert ezek segítik az ellazulást.

Jó minőségű gyertya esetén nem fogtok menekülni a bűztől...

2010. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :)
2010. okt. 10. 10:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyat keress az ellazulashoz, amire azt irtak, hogy "cannabis sativa".:)
2010. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért annyira nem akarunk ellazulni..
2010. okt. 10. 10:34
 6/10 anonim válasza:
Én a füstölőt javaslom. A kedvencem a fahéj-narancs :)
2010. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vanília...zseniálisan meghitt, és szerintem nedves lesz a bugyija!
2010. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Múltkor csak úgy kipróbáltuk a füstölőt, de nem nagyon jött be neki, a vaníliás autóillatosítótól meg öklendezett a kocsiban, úgyhogy nem hiszem hogy rajong a vaníliáért :/
2010. okt. 10. 12:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább illóolajjal próbáld. Ami fent volt, a rózsa/narancs/citrom, ezek jók lesznek, vagy csak simán főzz egy fazék forralt bort, annak már szezonja is van, az íze is jó, meg az illata is!
2010. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi :) lehet hogy illóolaj lesz, meg illat nélküli mécsesek

a forralt bor szerintem olyan karácsonyos, annak is megvan a hangulata, de most kicsit más a cél :)

2010. okt. 10. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!