Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy sracot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy sracot az egyik tarskereson. Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Szoval nagyon erdeklodo, kedves volt , az elso talalkozo jol sikerult , bar mar akkor megcsokoltuk egymast( lehet nem kellett volna?) utana irta , hogy maskor is talizzunk. Aztan beszelgettunk irasban, volt meg egy talalkozo , az se volt rossz , ott is volt csok. Vannak kozos erdeklodeseink, ezutan is mondta, hogy majd talizzunk. ( kozel lakunk egymashoz mint kiderult) . Beszeltunk meg par napig, aztan egyik nap nem irt egesz nap. Delutan rairtam de igy egy ket szoval valaszolt. Azota nem is beszelunk (kb 3 napja) en nem zaklatom , de nem ertem mi tortent??! Mit rontottam el? Bar volt szoba az exe , aki megcsalta es lehetseges meg nincs tul ezen.. de akkor miert kezdett el velem ismerkedni? Mit tegyek most? Miert nez levegonek? Mindketten 27 evesek vagyunk.

2023. máj. 7. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem akar többet, hagyd a francba
2023. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Még képbe van a másik nő, és azt akarja inkább. Szerencsétlen próbál kifelé nyitni, ismerkedni, de még nincs készen rá.
2023. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Búcsúzz el tőle.
2023. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Lehet túl normális vagy
2023. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontotrál el semmit, és biztos neki is nagyon jók voltak a randik, és a csók is jól esett neki... de valami van a háttérben, amit míg nem mondott el. Ennek így vége sajnos. Még ha ki is magyarázza valamivel, nekem már akkor se lenne hiteles. Nem stabil semmiképp sem, nem áll készen komoly párkapcsolatra az, aki így eltűnik.


Lépj tovább.

2023. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az oszinte valaszaitok! Valoszinu igen , hogy meg az exet szereti , es rajott , hogy nem tud meg massal kezdeni.. vagy szimplan megsem erdeklem, vegeredmenyben mindegy is..el kell fogadnom. Ment a zold kez mindenkinek, koszonom!
2023. máj. 7. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, aztán 8(!)hónap múlva, mintha mi sem történt volna rámírt, hogy "mizu?"😂🤣😂
2023. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!