Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 éves nő vagyok 2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vagyok 2 gyerekkel elvaltan. Megismertem egy férfit akivel jókat beszélgetünk, de nem mertem elmondani neki még hogy vannak gyerekeim. Félek hogy akkor már nem kellenék. Mikor és hogyan lehetne ezt elmondani?

Figyelt kérdés
Még csak 3 napja beszélgetünk, de ismerkedünk, nyilván én is érzem hogy párt keres ő is. De még nem mertem felhozni. Lehetséges hogy megtudja valahonnan hiszen egy városban élünk, de inkább én mondanám el neki. De annyira félek!!!
2023. ápr. 10. 20:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Félek? Inkább rettegek. Lehet már el kellett volna mondanom sőt ezzel kellett volna kezdenem amikor bemutatkozok. Szia XY vagyok van 2 gyerekem. Jó ez csak poén volt.
2023. ápr. 10. 20:45
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

De pedig ezt az elején el kell mondani.

Mondd csak el neki.

2023. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Párkapcsolatban őszintének lenni? Menj már, az annyira 2020! Először legyetek túl 1-2 jó numerán, utána mondd el neki. Ha utána teljesen elzárkózik tőled, akkor is volt legalább némi jó szex, hasznod volt belőle.
2023. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Minnél előbb mondd meg neki, de amùgy igen, az első beszélgetés alkalmával kellett volna. Ne aggòdj, ha nem keresne többet, akkor nem amiatt lesz, hogy x nap mùlva mondtad meg neki, akkor meg ùgyis mindegy, ha nem akar gyerekes nővel kapcsolatot.
2023. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Ezt mégis hogy gondolnád eltitkolni?

Ez egy igen fontos rész, amit már a legelső alkalommal tudatni kell. A gyerekek hozzád tartoznak, es ha ez valakinek nem tetszik, azzal nincs miről beszélni.

Nem tudom hogy talaltad ezt a férfit, de pl társkeresőbe mar ott bele kellene írni. Így kevesebben fognak ugyan írni, viszont azok tisztában vannak a helyzettel.

Mindezt elvált anyukaként írom, bár nekem régi ismeretségből lett az uj kapcsolatom, de az biztos hogy soha egy percig nem tagadnám/tagadtam volna le a lányom. Akit zavar, keressen mást.

2023. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Természetesen nem tagadnám le a gyerekeim
2023. ápr. 10. 20:58
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Igazából már az adatlapodon is jelezned kellett volna a gyerekeket.
2023. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

7

Igaz már ott is jelezni kellett volna, hogy ne legyen meglepetés...

2023. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Mihamarabb mert feleslegesen beszélgettek ha neki nem fér bele
2023. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőn ismertem meg.
2023. ápr. 10. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!