Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ebéd vagy vacsora meghívás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ebéd vagy vacsora meghívás jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés
Van egy lány munkatársam aki iránt az utóbbi időbe úgy érzem többet érzek mint barátság és úgy érzem lehetne köztünk több is. Ő is szokott küldeni apróbb jeleket de igazából semmi komolyabb dolog nem történt még. Viszont legutóbb olyat csinált ami nagy reményt adott és nagyon boldoggá tett. Épp együtt dolgoztunk még még műszak elött megkérdezte szeretem-e ezt az ételt mert csinált és hoz kettőnknek vacsorára. Boldog voltam hogy gondolt rám és úgy gondolom viszonoznom kell és ezáltal elindulhatna a kapcsolatunk. Szerintetek jó ötlet munkán kivül elhívni ebédelni? Vagy elöbb nekem is vinni kéne be kaját kettőnknek és csak utána meg említeni hogy megismételhetnénk nyugodtabb körülmények között is?

2023. máj. 6. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jó ötlet.
2023. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez szuper jó gesztus lenne részedről!...
2023. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Nehogy adjatok neki normális választ! A fatökű kérdező meg nehogy fel tudjon szedni egy lányt anyagi vagy bármilyen javak nélkül... Ezt a szánalmas szart még olvasni is fájdalmas volt!
2023. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!