Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi ennek az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Soha nem volt csajom. Soha nem csókolóztam és nem éreztem vonzalmat egyetlen lány iránt sem (fiúk iránt sem) testileg sem érzelmileg. Bulizni szinte egyáltalán nem járok. Furcsa mód viszont nem is érzem ennek a hiányát. Mi lehet az oka?
2010. okt. 9. 20:58
 1/9 Moszuke ***** válasza:
40%

én sem érzem hogy bulizhatnékom lenne..

inkább beülni egy füstös kocsmába és inni és röhögni a haverokkal.


ha nem vonzódsz az emberekhez az viszont gáz.:D aszexuális is lehetsz, vagy valami elmebeteg.. 30-40éves korodra elfog hatalmasodni rajtad majd a dolog és szexuál sorozat gyilkos leszel.

és szerintem kevesebbet wowozz.

22/f

2010. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ilyen vagy. Nincs ezzel semmi gond, majd ha szükségét érzed annak, hogy kapcsolatot alakíts ki, akkor megteszed =) Ha jól érzed magad így, akkor nem hiszem, hogy gond lenne.
2010. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szociopata és egyben pszichopata vagy. Semmi baj, sokra viheted attól még. Hullák eltüntetésének legjobb módjai után viszont kutakodj, mert hát tudod milyen világban élünk. Sosem lehet tudni.
2010. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hűha, hogy mik ki nem derülnek máris :D Az első hozzászólónak írom én nem Wowozok, de sokat gépezem. Mellete viszont rengeteget olvasok.
2010. okt. 9. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

loool micsoda kommentek. Ha nem vagy alvilági figura, már mehetsz a picába.


Amúgy énis pont ilyen voltam. Ilyen vagy, érettség, hiába rimánkodik valaki a zöld almának, csak az idő teheti éretté. 25 évesen már más lesz

2010. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz ez:D

egyszerűen vagy nincs kedved vagy nincs időd..

vagy egyáltalán belül érzed hogy félsz a csalódásba ezért mindig visszavonulsz..még tudatod kivül is...

én ezt tudom mondani...

2010. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy ez az oka. Én még próbálkozni se próbálkoztam soha. Mondjuk mert nem is érdekelt :/
2010. okt. 9. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:

hát. figyelj én is hasonló vagyok de én hétvégén kimozdulok és h modnajam neked és sokat próbálkozok nagyon sokat és én még rengeteget csalódtam 2 éve nincsajom akor is 2 volt..

amit csak eltudsz képzelni

de akor is próbálkozok lehet h semmi haszonra de ez van 1 pancser vagyok:S....

17f

2010. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ha te pancser vagy akkor én mi vok? Hétvégéken se járok sehová(látod most is gép előtt vok pedig szombat este van) próbálkozni meg nem merek és nem is akarok :/ Szóvallegalább te próbálkozol, de én :(
2010. okt. 23. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!