Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ti találkozgatnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti találkozgatnátok olyan lánnyal aki amúgy nem tetszik?

Figyelt kérdés
Mármint elmennének vele egy egésznapra kirándulni vagy akárhová, hogy csak találkozzatok többször is?

2023. máj. 3. 20:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
#10 én nem rabolnám olyan idejét, aki nem tetszik.
2023. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem is arra gondoltam, hogy csak azért találkozok valakivel mert nincs más dolgom, hanem ha egy két találkozó között még nem egyértelmű, hogy ki milyen. 10es voltam.
2023. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Pedig sok pasitól hallottam már, hogy olyan lánnyal nem is találkozna aki nem jön be neki vagy nem tetszik.
2023. máj. 3. 22:20
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

Ha kulso elfogadhato, de jo alakja van, attol meg siman megdugnam, ha nincs mas.

Ha jo beszelgetotars, akkor is siman beszelgetnek vele, mint barat.

2023. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
9. Egy átlagos kinézetű pasi számára nagyon nehezen vagy egyáltalán nem elérhető alkalmi szex, szexkapcsolat átlagos vagy jobb kinézetű nővel. Te lehet kevered az átlagost mással és amit te annak gondolsz az is valójában jó pasi, de akik tényleg átlagosak (nagyjából középen helyezkednek el a sorban kinézetre), nekik is nehéz csajozni manapság.
2023. máj. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%
#15 nem, szerintem te az átlag alattit nevezed átlagosnak😅
2023. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!! Egy igazi férfinek van tartása és nem ennyire szánalmas!
2023. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsót nem értem, mi köze a tartásának a találkozókhoz, kirándulásokhoz.
2023. máj. 4. 14:17
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nagyon egyszerű! Van bennem annyi empátia, hogy nem keltek hiú reményeket egy olyan hölgyben, aki számomra, mint lehetséges partner nem tetszene! Nem szeretek játszadozni az emberek érzelmeivel! Szerinted mire gondolna, ha elhívnám kirándulni??? Majd utána közölném, hogy valójában nekem ő nem tetszik, csak azért hívtam el, hogy ne legyen egyedül.

Milyen férfi az ilyen, ha nem szánalmas?

2023. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#19 Igazad van
2023. máj. 4. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!