Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem így magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így magam?

Figyelt kérdés
Hát 167cm kb 76 kg van rajtam izom meg felesleg is. Miért érzem magam úgy, hogy egy kövér disznó vagyok és nyilvános helyekre sincs kedvem kimenni??? Pedig van barátom, de ak is:(.
2010. okt. 9. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
én is így érzem magam de én már eljutottam arra a szintre h elfogadom magam mert így szeretnek és kész.am én 168 cm vagyok és 59 kg.am sportoló vagyok de másfél honapja sérüléssel szenvedek ugyh rámszaladtak a kilók..ha azt mondod h jó nem érdekel h ki mit gondol akk is elmegyek és jól érzem magam hidd el az ilyenek nem fognak érdekelni.inkább azzal törödj h milyen új barátokat szereztél egy bulin;)
2010. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is sportolok.
2010. okt. 9. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Múltkor az egyetemen láttam egy minimum 100-110 kilós lányt, a vékony barátjával. Tök cukik voltak. Annyira jól esett rájuk néznem, ahogy ott álltak, totál szerelmesen pillogva egymásra, kéz a kézben... nekem megmelengette a szívemet.


És tudod mit? Minden ember, aki szeret, vagy akit szeretnek, gyönyörű.

2010. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hánytatod is magad?

bocs a kérdésért...

mert ha igen akkor egyszerű a válasz....

2010. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bulémiás. Teljesen egészséges vagyok vagyis a túlsujtol eltekintve.
2010. okt. 10. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!