Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha 3 és fél évvel fiatalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 3 és fél évvel fiatalabb vagyok a lánynál?

Figyelt kérdés
én 16fiú vok a lány meg 19 és fél éves és hát volt már első randink meg tetszünk is egymásnak meg bírjuk is egymást... .. egyébként minden témában ugyanazt gondoljuk szal megvan a közös hang.. csak mégis az a 3 és fél év szal ez lehet akár kínos neki a bnői előtt vagy a szülei előtt???(igaz nekem azt mondja h nem) köszi a válaszokat
2008. dec. 29. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ennek a kérdésnek sok értelme nincs hiszen miért lenne gáz ha neki kínos akkor nem fog veled össze jönni és valószínű akkor még se nyűgözted le hiszen ha valakinek valaki nagyon tetszik akkor a kor számít a legkevésbé véleményem szerint

2008. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
sztem picit kínos, gondolj csak bele, a szülei mit szólnának hozzá... sztem ennek nem így kellene lennie..dehát mindenki azt monja a korkülömbség nem számít.: )
2008. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
van egy ismerősöm akinek a bnője 15 évvel fiatalabb nála... de szueretik egymást és ez a lényeg...tudom h ez nem a legjobb nézet de gondolj bele ha haza mennél egy 13 éves lánnyal!!! soksikert...:)
2008. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyik kedves ismerősöm 18 éves, a barátnője 22,5. Nagy baráti kör, közös hobbi, amit évek óta együtt csinálnak (tánc). Mi, akik jól ismerjük őket, tudjuk, hogy hogy éreznek egymás iránt, így meg se fordul a fejünkben, hogy a korkülönbségen lovagoljunk. :)
2008. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak h az én pasim most lesz 16 én meg vok 23:)))) és tökéletes a kapcsolatunk:D mondhatnám azt is h ő komolyabb nálam:D
2008. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem számít hogy hány évesek vagytok!Az a lényeg hogy szeretitek egymást!!!!:D
2008. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha fasza gyererk vagy és bírod 16 évesen egy majd 20 éves csaj dolgait, tempójáát stb akkor ez sehol nem gond...
2008. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem egyáltalán nem gond! :) Én 18 éves voltam, amikor összejöttem a barátommal, ő akkor volt 16. Köztünk majdnem 2 év volt a körkülönbség, ennek ellenére remekül megértettük egymást-az élet minden területén és 7 csodálatos hónapot töltöttünk együtt. (A szakításnak semmi köze nem volt a körkülönbség miatt adódható esetleges problémáknak) Szóval hajrá! ;)
2009. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!