Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt. Nem tudom hogyan tovább? Vegyem fel msnre?

Figyelt kérdés
Írjak neki levelet egyik közösségi oldalon, hogy adja meg az msn címét? Szerintem bejövök neki...egy napja ismerem csak, de beleszerettem...16/f ja és egy suliba járunk
2010. okt. 9. 13:20
 1/6 A kérdező kommentje:
esetleg ha megszerzem az msn címét elmondjam neki hogy tetszik?
2010. okt. 9. 13:27
 2/6 Kamuuu ***** válasza:
Nem, beszélgess vele élőben mivel egy suliba jártok...:@ az msn címét is megszerezheted ott is beszéljetek de élőben mond el neki hívd el valahova vagy ilyesmi
2010. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

előszőr msnen akarok vele beszélni most hétvégén...

kicsit félénk vagyok


beszélek vele msnen egy kicsit hétvégén utána meg majd suliba

2010. okt. 9. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha msnen beszélsz vele attól még nem fog könnyebben menni élőben, hisz az ezerszer másabb! Győzd le a félelmedet és menj oda hozzá (előbb utóbb ugyis meg kell tenned!) Nincs mit vesztened!! Legyél bátor, hisz te vagy a "férfi"!
2010. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha odamegyek hozzá mit mondjak neki? szia ráérsz egy pillanatra(ha társaságba van)? és akkor beszélek vele, hogy délután talizhatnánk-e? stb?
2010. okt. 9. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
ja így ahogy írtad! Ha meg nem akar talizni veled akkor legalább nem kell feleslegesen pötyörészned neki a billentyűzeten se! Hívd el délután valahova vagy csak egyszerűen sétálni! Az a lényeg h ne parázz!!
2010. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!