Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy biszexuális férfival?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 19. 13:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Igen, randiztam már, bár én már kinőttem a lánykorból.
2023. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%

Azért, mert szexualitás témakörben sokszor téma ez és mentségnek használják fel, hogy félreléptek.

Amúgy, nem tudom, a kérdező írt-e privátban, vagy valaki más, de hihetetlen, hogy egy egyszerű kérdésre se lehet válaszolni, mert valaki ír.

Itt is meg lehet kérdezni amit akarsz. ( a neved direkt nem írom ki ) és nem értem miért fontos infó, voltam-e biszex férfival?

2023. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%
Randiznék, kipróbálnék vele ezt-azt, de komoly kapcsolatot nem hiszem, hogy el tudnék vele képzelni.
2023. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
48%
Ha a szex kategóriából indulnék ki, bezárkóznék a lakásba, és nem ismerkednék többet.
2023. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Fogdosnám.
2023. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%

Én minden további nélkül, csak már nem játszik, mert van egy hetero párom.

Ha hűséges és maximálisan vonzódik hozzám, és nincs igénye mellettem másra, akkor nekem mindegy, hogy hetero vagy biszex.

2023. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
22%
Nincs igénye másra... nem szopok, ezért szerintem egy hetero pasinak is lenne erre igénye mástól. Félelmetes.
2023. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekelnek ezek a megkeseredett megszólalások?
2023. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, majd ha abban a helyzetben leszek, megmondom. Nagyon sokmindentől függ, hogy mibe megyek bele és kivel.


Én sem vagyok teljesen hetero, szóval elsősorban az döntő, hogy egyezik-e az értékrendünk, azonosan viszonyulunk-e egymáshoz, a kapcsolathoz, az ellenkező nemű partnerekhez, stb.

2023. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha egymáshoz tud tapadni 2 ember akkor abból már ki lehet indulni.
2023. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!