Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit vesztek egyértelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit vesztek egyértelmű jelnek?

Figyelt kérdés

Kulturált és nem nyomulós, "egy éjszakára kapható" című jelzésekre gondolok.

Például, ha akkor látsz életedben először egy lányt, hogyan kéne jeleznie, hogy leszólíthatod, szívesen venné a közeledésedet? Mivel lehetne titeket normális keretek közt bátorítani?


2010. okt. 8. 19:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sztem a mosolygás, szemkontaktus bőven elég, normális esetben ennyiből egy fiú le tudja vonni a következtetést.....ha a hajadba túrsz, meg a szád szélét harapdálod pl., az már olyan....közönséges, és az ilyesmivel csak az olyan bunkókat vonzanád magad köré, mint a kedves 19:26-os, ő pedig a leírtjaid alapján az igényszinted alá esne. ;)
2010. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egy mosoly nem art. Elofordul, hogy egy lany nez egy darabig ugyanolyan fapofaval, neha pislog, errol tudom, hogy mukodnek bizonyos eletfunkcioi. Na de ha akar valamit, legalabb mosolyogjon! Vagy azert bamul, mert nem tetszem neki. Akkor meg ne nezzen!:D Vagy kicsit serult az agya, es nem kepes erzelmek kimutatasara.

Ha nekem tetszik egy lany, annak ellenere, hogy 5 eve elek boldog parkapcsolatban, ramosolygok a lanyra. Az meg vagy visszamosolyog, vagy nem.

De ugyis vannak tudattalan cselekvesek, amelyek egy tapasztaltabb ferfi szamara mar jelenthetnek utalast.


Inditsunk egy mozgalmat azert, hogy a lanyok ki tudjak fejezni, tetszik nekik egy srac: Minden ilyen lany fogjon egy papirzsepit, irja bele, hogy "Tetszel", adja oda a sracnak, es varja a reakciokat. Na?:D

2010. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

minek kérdezel, ha tudod a választ? Nem bonyolultabb ez, mint fordított esetben. Azt meg remélem tudod, hogy te minek örülnél. Na egy normális srác, amilyet te is keresel, szintén örülne annak. (mosolygás, "véletlenül" hozzáérsz, ilyesmi.

na hajrá!

F/20

2010. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
talán azért kérdezek, mert feltételezem, hogy más válasz is helyes lehet a kérdésemre, mint amit én tudok ;) de ezek szerint nem. akkor a pasi agyával vannak gondok, vagy barátnője van, amibe nem akarok belemászni, hát ez van =D
2010. okt. 8. 20:02
 15/19 anonim ***** válasza:

Én speciel csak azt fogom fel amit primitíven a pofámba mondanak:P

21f

2010. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ha a f*szom a csaj szájában van
2010. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

persze, h. más válasz is helyes lehet, de szerintem akkor jársz jobban, ha magadat adod, és nem mások ötleteit.

Egyáltalán nem biztos, h. csaj van a dologban, simán lehet, h. csak kicsit bátortalan / fél h. visszautasítod, mert te hűűű de csudijó csaj vagy... akármi...

Bár sztem ha sokszor szemezel vele, meg mosolyogsz rá, meg kirakod a melled, és még midnig nem veszi a lapot, na akkor tényleg jó nagy balfék :p

hmm.. asszem most más nem jut eszembe :p, de kérdezzé' nyugodtan :-)

a valahány valahányas, aki 20/F és válaszoltál a kérdésére....


20/F :-)

2010. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ahh.. nem is, F/20 voltam... íííjnye a mindenit neki-e... sebaj, gondolom magadtól is megfejtetted ezt a kis baklövést :p


20/F -> inkább :)

2010. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mosoly; hajpiszka; fülcimpa érintés; szájnyálazás; gyakori nyelés; arcpirosodás; ruhaigazítás;

Ennyi jut eszembe.

2010. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!