Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit vesztek egyértelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit vesztek egyértelmű jelnek?

Figyelt kérdés

Kulturált és nem nyomulós, "egy éjszakára kapható" című jelzésekre gondolok.

Például, ha akkor látsz életedben először egy lányt, hogyan kéne jeleznie, hogy leszólíthatod, szívesen venné a közeledésedet? Mivel lehetne titeket normális keretek közt bátorítani?


2010. okt. 8. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
csöcs villantás
2010. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elolvastad, amit írtam és intelligensen válaszoltál rá..
2010. okt. 8. 19:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy "egy éjszakára kapható" lány aligha tudja ezt a szándékát kulturáltan előadni, úgy hogy csak bátran, nincs mitől félni, nincs veszíteni valód.Ha jól nézel ki, akkor biztos találsz vkit, aki partner ebben, ha nem cagy szép, akkor inkább körberöhögnek. ez van.
2010. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Ha letolja a nadrágot, és elkezdi nyalatni velem a csúnyáját.
2010. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19:12-nek igaza van. Ha jó csaj vagy úgyis mindíg van egy barom melletted akinek csak erre kellesz. Ha meg vmi kövér de önbizalomban gazdag, úgyis mindegy. Nem leszel jobb csaj csak mert azt hiszed magadról...
2010. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
azt hiszem félre értettétek, amit írtam -.-" a nem az egy éjszakásra IS vonatkozik. magyarul NEM egy éjszakásra gondoltam, visszaolvasva nekem se volt egyértelmű, úgyhogy elnézést, de szeretnék értelmes választ is kapni a JAVÍTOTT kérdésre.
2010. okt. 8. 19:19
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha folyamat néz meg bámul az elég egyértelmű. Legalábbis nekem.
2010. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát nézd, akkor meg elég ha természetesen viselkedsz, nem kell erre rásegíteni, akinek bejössz/szimpatikus vagy, az úgyis lépni fog, ha meg túl balf@s2 hozzá, akkor így járt.Ez így működik már évezredek óta.Ha egy lány túlzottan kimutatja a szándékait ilyen téren, akkor könnyen megeshet, h elveszíti a méltóságát a fiú szemében, és onnantól érték, és egyben érdektelenné válik, kivéve ha valaki tényleg csak egy könnyen megkapható lányra vadászik, akin a pont aznapi testi szükségleteit le tudja vezetni....remélem te nem akarsz ilyen eszközként funkcionálni?!
2010. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Ha akar, ahhoz sincs semmi közöd te gyökér!
2010. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ohh, köszönöm, nem áll szándékomban, nem vagyok ez a fajta, ezért is érint kicsit kellemetlenül, hogy tényleg félreírhatóan tettem fel a kérdést, de ez van^^"

Amúgy szerintem mindenki, akinek vaginája van talál olyan partnert, akinek megfelel egy éjszakára. Az én igényeim meg ennél kicsit összetettebbek =)

És csak úgy általánosságban kérdezem, mert el tudom képzelni, hogy senkinek nem fűlik a foga, hogy úgy kezdeményezzen, hogy nem látja, hogy esélye lehetne.

Szóval olyasmire gondoltam, hogy mosolygás, vagy hogy egy lány a beszélgetés közben a hajába túr és úgy válaszol a fiúnak...stb =)

2010. okt. 8. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!