Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem egy lánynak aki eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy lánynak aki eddig közelröl még nem igazán látott.Vajon ha közelebbről meglát még fogok neki tetszeni?

Figyelt kérdés
A probléma, hogy eléggé pattanásos a bőröm, meg a fogaim sincsenek vmi rendben. Megváltoznék de nincs igazán pénzem a fogaim rendbehozásához, és a pattanások ellen se tudok vmi jó krémet vagy bármit.Ha meglátja vajon még fogok tecceni neki???
2008. dec. 28. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem irsz neki, hanem beszélsz hozzá, talán. Tetszeni-ugye így gondoltad?
2008. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lányismerősöm,akinek foltoshajhullása volt, van ilyen betegség. nagyon csinos lány és egy sármos fiú a barátja. Ha az ember rátalál arra a valakire,akkor nem az ilyen dolgok érdeklik.
2008. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A korral jár. Ha tudni szeretnéd, nekem is hatalmas ragyáim, és iszonyatos fogsorom volt :)

Fogszabályzót nem akartam, végül két éve önként mentem, mert nem éreztem jól magam. 18 év alatt elég nagy támogatások járnak még rá. Sajnos így sem olcsó, de mindenképpen megéri spórolni rá :)

Az arcodra a legjobb megoldás ha megmutatod magad egy bőrgyógyásznak, ő adni fog rá mindenfélét! :) Én egyszerűen kinőttem őket, valószínű te is kifogod. :)

És csak egy kis megnyugtatásként: ha a csajnak tetszel, akkor ugyanúgy tetszeni fogsz neki így is, ahogy vagy! :)

2008. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
fogszabályzó meghozza a gyümölcsét:) a pattikra meg figy bemész a gyógyszertárba és bátran kérdezd meg h mit tudnak ajánlani.Esetleg ha nem esik nehezedre járj el szolizni hetente kétszer lehet jot fog tenni leszárítja a pattikat és persze hintópor!:)szerintem hasznos
2008. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom írni, amit én gondolok...

Engem nem érdekelne, és ha a csaj esetleg emiatt nem randizna veled, nem is érdemes vele foglalkozni! :) Hajrá!

2008. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az összes hasznos volt, feldobtátok a morálom vele és ennyi elég.
2008. dec. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!