Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin tényleg ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin tényleg ciki Raffaello-t vinni a csajnak?

Figyelt kérdés

Van ez a TikTok-os csaj,aki a legrosszabb randijairol mesél a követőinek.

Dancsó is készített róla videót.

A csaj elmondta hogy egy srác Raffaello-t vitt neki az első randin.l,amit a farmer zsebéből húzott elő. A csaj rohadt cikinek érezte ezt.

Vajon tényleg ennyire ciki egy kisebb édességet adni a csajnak első randin?

Íme az említett édesség ha valaki nem tudná melyik az:

[link]



2023. márc. 10. 17:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Első randira túlzás. Nem is tudja, hogy szeretem-e. Ha kideríti, hogy a Mon Cherinek jobban örülök, és azt hoz második randira, az aranyos.
2023. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Látod, hogy az itteni lányokat is megosztja. Ezért én inkább nem vittem ajándékot első randira. Van, akinek bejön, másnak nem, előre viszont nem tudhatod, így az a legjobb stratégia, ha nem viszel. Ha nagyon szeretnél mégis, inkább második randit ajánlanám, hogy arra vigyél
2023. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%
A durva az, hogy a Dancsó nem derül ki, micsoda, de a Raffaellot belinkeli.
2023. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj. És a csaj mit vitt?
2023. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem szeretem ezt, mert első randin nem tudom, hogy ez te vagy, vagy ezt a szerepet játszod. Ha te amúgy az vagy, aki a szüleidnek, haverjaidnak, nagyinak is mindig vesz/visz valami kis apróságot, akkor nem lenne gáz, de ha ez csak ilyen randi alatti seggnyalás, ami szépen lassan elkopik, akkor nem éri meg.
2023. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8%
Vigyé neki kolbászt meg szalonnát meg hagymát, tedd egy lábosba oszt borítsd a fejire.
2023. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Na, amit Dancsó mond, annak az ellenkezője igaz általában. Nem szabad hallgatni arra a rossz bohócra.


Semmi gond nincs azzal, ha viszel valami ilyesmit és megkínálod. Ha akar eszik egyet, ha pedig nem, akkor nem. De tényleg ne a "seggedből" rántsd elő, mert az gusztustalan, hanem külön vidd egy ajándékszatyorban!

2023. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
11%

#17


[link]


Pont nem Dancsó mondta, hanem egy Réka nevű gőzömsincshogymilyensztár.

2023. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez tényleg ciki. Még nem is ismerjük egymást, de már hozza az ajándékot. Azt se tudja szeretem e (én például utálok mindent, ami kókuszos). Még azt se tudjuk, hogy jól fog elsülni a randi vagy sem. A kezdőknek mondom ilyenkor a legjobb egy kötetlen beszélgetés valami semleges helyen és ha jó volt akkor jöhet a folytatás. Meg később az ajándékozás.
2023. márc. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nem ciki, bár ha pont nem szereti akkor az lehet kellemetlen. Én pl megköszönném illedelmesen, de nem szeretem a csokoládét, illetve laktóz érzékeny is vagyok. Szval nálam egy szál virág lenne a befutó.
2023. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!