Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 16-19 éves fiú korosztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16-19 éves fiú korosztály többségének az esze tényleg azon jár?

Figyelt kérdés
Van egy srác(ebbe a korosztálybeli kategóriába tartozik), akivel elég bonyolultnak mondható a viszonyunk. Nekem nagyon tetszik, és kérdeztem, h most érdeklem-e őt. Azt mondta, h tetszem neki,de nem tudja,h készen áll-e egy új kapcsolatra,meg h igazából alig ismerjük egymást, ami persze igaz is részben,de akk találkozni kellene, de én most mit mondjak neki? Nem találkozunk sulin kívül? Egyszer már mondtam, és találkoztunk is,de ő nem keres...de ha sms-t írok neki, ő felhív, meg azért tetszem neki,meg megkérdezi,h én mit szeretnék...szóval nem értem. Na de a lényeg,h megkérdezte, h hogy állok a szexhez? Aztán mentegetőzött, de tényleg ebből álltok ki? Sajnálom, h általánosítottam....
2010. okt. 6. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden egészséges mentalitású embernek ezen is jár az esze, főleg 19 évesen...Ha téged zavar ne akarj barátot. Nem azt mondom , hogy csak szexet akar, de ez is hozzá tartozik és abból, hogy még le írni se mered, hogy szex az jön le, hogy neked még nem való kapcsolat.
2010. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

16-19éves fiúknak tényleg azon jár az esze, de kinek nem ebbe a korba? Az egy megint más dolog hogy azon jár az esze, meg az hogyha rámenős.. Én azt mondanám hogy találkozzatok, jöjjetek össze, és beszélgessetek róla hogy kinek mi a véleménye stb, és úgyis meg fogtok egyezni valamiben ami mindkettőtöknek jó:)

20F

2010. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Decemberben fogom betölteni a 16-ot. Igazából nem értek veled egyet, első válaszoló. Lemerem írni, h szex, bár tényleg nem olyan "nemes egyszerűséggel". Szűz vagyok, de jelenleg, ha valakivel ezt megtörném, az csak ez a srác lenne. A probléma csak az, h nem tudom, és szerintem a fiú se,h mit akar ő. Most mondjam neki, h jöjjünk össze?De annak mi értelme, h én szeretem, ő meg csak kedvel? :\ Köszönöm a válaszokat.(=
2010. okt. 6. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak ezen jár az eszük, mivel státusszimbólum, hogy mennyi csajt dugtak meg. :) :D Ez van. Kezdj idősebbekkel ismerkedni(akik talán-nem biztos- érettebbek.). :D
2010. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb sajnos ilyen. De minden alól van kivétel. A legjobb barátom fiú, 2 hónapja van együtt az első barátnőjével, és azt mondta, hogy ő még várna...19 évesek mindketten. Megoszt velem minden bizalmas infót, biztos vagyok benne, hogy igazat mond.
2010. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Abból amit írtál nem egyértelmű a dolog. Attól, hogy egyszer felhozta a témát nem biztos, hogy csak a szex érdekli. Persze előfordulhat, de sose tudod meg ha nem jössz össze vele. Főleg ha szereted.


Csak tájékoztatás képen: Igen, rengeteget gondolunk a szexre, 100x annyit mint kéne. De ez van. Ettől még lehet valaki normális és szerethet téged, vagy bárkit. De ha véletlenül csak a arra kellenél neki, olyan is van. Akkor nem te voltál neki az igazi. De arra is legyél büszke, mert olyan lány is van nem is egy, aki még arra se kéne senkinek....


16/F

2010. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A srác néha eltol magától, máskor érdeklődik. Ez tipikus eleme a csajozásnak, pasizásnak. Ha valaki nem túl tapasztalt, akkor -mint pl te is- félreérti, vagy nem érti, hogy mi miért van. Azért tesz a srác néha úgy, mintha nem érdekelnéd, mert ez benned nagyobb érdeklődést, vonzalmat fog kiváltani iránta, többet fogsz rá gondolni, agyalni rajta.

Erre ez a kérdés az élő bizonyíték.


Aztán jön egy kis közeledés, hogy éreztesse azért, hogy kellesz neki, de nem viszi túlzásba, hogy bizonytalanságban tartson, és rávegyen, hogy tevékenyen részt vegyél a kapcsolat létrejöttében-te akad jobban.

Ez is bejött, hiszen te mondod neki, hogy találkozzatok.


A szex téma is ugyanígy a játék része: érezteti veled, hogy köztetek csak és kizárólag férfi-nő viszony jöhet létre. Ő ezzel demonstrálja feléd, hogy ő Férfi és nem csak simán egy srác, akivel el lehet hülyülni, de többet nem akarsz tőle.

A férfiak és nők nagy része e szabályok szerint műveli a társkeresést, nagy részük nem tudatosan.

2010. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Óhhh.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.(= Az utolsó tök jól esett(bár igazából nem tudom miért), csak a probléma, h nem tudom, h most akkor hogyan tovább? Meg írtátok többen, hogy jöjjünk össze. De HOGY? Én nem akarom megint felhozni a témát, viszont ő nem fog kezdeményezni.
2010. okt. 11. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!