Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki a szemezésben profi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a szemezésben profi és tudja, hogy mi kelti fel a pasik figyelmét, az léccives válaszoljon! (? )

Figyelt kérdés

Súlyosan belezúgtam egy rocker skinhead pasiba! Tudom már a nevét, de abban elég gyökér vagyok sajna, hogy tudjak beszélgetni is vele, nem tudom egyszerúen elereszteni magam. ebben nem vagyok gyakorlott. mit tanácsoltok, hogy mit szeretnek a pasik egy nőben ilyenkor? vészkelyzet, segítséééééééég!

15/L


2010. okt. 5. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
*h
2010. okt. 5. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a fajta beállítottság elég elvont, mert megoszlanak róla a vélemények, tehát nem sokan fogadják el. Ez nagyjából annyit jelent, hogy olyannak kell lenned, mint ő. Az meg tudod, hogy mivel jár.
2010. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
énis rocker vagyok, ezzel nincs gond! meg a cigókat is utálom. szal. ilyen szempontbol illünk egymáshoz. (:
2010. okt. 5. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát most én csak annyit mondok hogy én nekem csajként az jön be akivel jol kilehet jönni és jokat lehet nevetni stb. Az hogy te figyelmet akarsz gerjeszteni elég egy öszinte mosoly a szemébe :D
2010. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ameoland ***** válasza:

Szemezés...mit gondolsz,gondolatolvasó?

Fenéért kertel minden lány,menj oda,van közös témátok.Legyél talpraesett...szemezésbe profi..1mp alatt gyorsabban tudja feltünően pillogtatni a szempilláit,mint bárki?:)

2010. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Skinhead vagy Hungarista? :D

De amúgy ők is ugyanolyan emberek mint bárki, leszámitva, hogy normákis zenéket hallgat és szereti a hazáját. Ennyi :D

De közös témának először ne ezt a politikai marhaságot hozd fel, mert nemjó :D

2010. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem azt kéne először felhozni témának, de akkor mit? :D épp ezaz, h nemtudok beszélgetést kezdeményezni..tudod h olyan ember mint a töbi, csak hát.. juuuuuuuujjjj nagyon odavagyok érteeeeeee tulságosan is, ez baj XDD
2010. okt. 5. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Vedd fel a szemkontaktust, harapdáld az ajkaidat, aztán hirtelen nézz le, mintha sajnálkoznál. Hajadat is morzsolgathatod.


áhh amikor egy csaj ezt csinálja velem nem tudok ellenállni muszáj odamennem hozzá :d

14f

2010. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!