Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek stílusra, öltözköd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek stílusra, öltözködésre milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok. :)
2023. febr. 27. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

[link]


18F

2023. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Télen: farmer, pulcsi, nyáron alap a mezítlábasság! klumpa, papucs, szandál, farmer, rövid nadrág, póló. (F40)
2023. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azt mondják nem a ruha teszi az embert. Ami így is van. Viszont egy jól eltalált stílus mèg vonzóbbá tehet.


Az hogy mi az aktuál divat az a fèrfiakat ,fiúkat nem èrdekli. Csak a lányok nők körèben beszèdtèma.


Azt te èrzed hogy melyik èletstílus vagy kultúra felè húzol inkább, mit szeretnèl kifejezni stb stb.

Mindbe lehet jól kinèzni csak jól kell öszhangba tenni.


Farmerral nem lehet nagyon mellè lőni ha hasgatott ha nem.

Sötèt vagy fekete hajú nőknèl a fehèr vagy világos felső , kabat stb jól mutat.

A csizma is bejövős ,de minimum lábszárig èrő.

Nyáron meg....

Nem is tudom hova nèzzek mikor telivan minden miniszoknyás meg sportoló rövidnadrágos csajokkal ,mert esküszöm jobbat mutat nèmelyik ,mint ha szimplán mesztelenül lenne.

Megyek az úton fèlek fóltekeredek az oszlopra. 😅

De láttam már minden stílusba olyat hogy azt mondtam hűha. Mèg ilyen darkos meg rockosba is. csak az a fő megmaradjon a nőiessèg a szèpsèg meg egy kis erotika.

2023. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!