Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor egy csaj úgy flörtöl/sze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy csaj úgy flörtöl/szemez nyíltan, hogy pasija van, vagy éppen ott van a pasija, akkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Most már rendszeresen előfordul velem, hogy foglalt nők küldenek nyíltan hívogató jeleket. Munkahelyen tudom, hogy van pasija, ennek ellenére. Vagy szórakozóhelyen, wellnesshotelben, megvárják míg elmegy a barátjuk valahova és utána kezdik.

Komolyan azt várják, hogy ilyen szituációkban menjek oda hozzájuk?


2023. febr. 24. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon tapasztalatlan vagy úgy látom. Ezek a nők csak pimaszkodnak, semmi egyéb. Látják rajtad hogy zöld fülű vagy és szórakoznak veled. Az még nem jelent semmit hogy néz, ha a teló számát vagy a szoba számot adja át, na akkor már tuti lehet valami, de addig nem e dőlj be ilyenek.
2023. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
Bunyót szeretnének nézni, és így a legegyszerűbb hozzájutni.
2023. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Én megszégyeníteném a csajt valahogy a pasija előtt. :)
2023. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hagynám a francba.
2023. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Elgondolkodnék, hogy nem csak én képzelek-e ebbe többet.
2023. febr. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A pasim egy kidobotol kerdezett par dolgot,en meg ndztem,h mennyire hasonlit egy netflix sorozatszereplohoz (Toyboy) es elkeztem nezni ,h mit kene rajta atszabni par mm-t,h teljesen ugyanolyan legyen. Csak par mm kellett volna itt ott az arcan es azt is neztem,milyen mutet beavatkozas kene.

Igy a pasim kerdezgedtett,kozben en banultam a pasit,o meg engem es nyugodtan valaszolgatott az idegesito kerdesekre.


Annyira szep,nem tudom nem nezni.

Egy cseveges vagy tancolas belefer,nem megcsalas.

2023. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt egy pasas a bankban, akkora érett pattanás volt a két szeme közt mint ha harmadik szeme nőtt volna ki, elég sokáig néztem, ő meg ugyanúgy elkezdett szemezni. Szerintem fogalma sem volt arról hogy nem azért nézem mert akarok valamit, hanem azért mert biztos teszik nekem. Ha sokan néznek meg kérdező annak több okai is lehet, attól is hogy furcsa a fejed, arcod, érdekes vonásaid vannak (ém azt is megnezem)
2023. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!