Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor egy csaj úgy flörtöl/sze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy csaj úgy flörtöl/szemez nyíltan, hogy pasija van, vagy éppen ott van a pasija, akkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Most már rendszeresen előfordul velem, hogy foglalt nők küldenek nyíltan hívogató jeleket. Munkahelyen tudom, hogy van pasija, ennek ellenére. Vagy szórakozóhelyen, wellnesshotelben, megvárják míg elmegy a barátjuk valahova és utána kezdik.

Komolyan azt várják, hogy ilyen szituációkban menjek oda hozzájuk?


2023. febr. 24. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Mit veszel hívogató jelnek? Páran még egy mosolyt is annak hisznek.
2023. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hosszú másodpercekig tartó szemkontaktus, többször megismételve, visszanézve. "Véletlenül" újra és újra a közelembe kerülnek.
2023. febr. 24. 18:07
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát ezt nem venném túl komolyan, én is szoktam emberek szemébe nézni akkor is ha semmit nem akarok tőlük cska pl beszélgetünk.
2023. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha azt szeretnéd, hogy a pasija szájbavágjon, akkor menj oda nyugodtan flörtölgetni, beszélgetni vele. Te mit tennél fordított helyzetben? Pl wellnesshotelben 10 percre magárahagyod a barátnődet, mész vissza hozzá és ott nevetgèl meg beszélget egy idegen pasival. Ugye?
2023. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Be ne vedd. Ez csak egotuning. Ilyen esetekben mindig kérdezz inkább, a szavak szamitanak nem a kétértelmű jelek!
2023. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
ha engem valaki elkezd bámulni, akkor ösztönösen odanézek, akkor is, ha nem akarok. Nem lehet, hogy te bámulod ezeket a nőket?
2023. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nekem volt olyan, hogy meg voltam fázva, és ki volt száradva a szám, ezért folyton megnyaltam, na kire néztem véletlenül egy ilyen alkalommal? A párom haverjára, aki ott ült velünk egy kvzóban. Na onnantól elég furcsán kezdett el viselkedni, nyiltan méregetett, meg a mellemet bámulta. Ezt csak azért mesélem el, hogy sajnos ilyen véletlenek előfordulnak, magyarázkodni meg nem fogok, mert jobban belebonyolódnék, DE a lényeg, hogy nem akartam tőle semmit. Ennyi.
2023. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Szakítanék.
2023. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy... Az eszedbe jutott, hogy nyíltan el is utasíthatod?
2023. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most te panaszkodsz vagy dicsekedsz?
2023. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!