Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen lányok jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
mi az ami számít a belsőnél és a külsőnél ? és mi az amit semmmiképp sem akartok ?
2010. okt. 5. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

külső = legyen aranyos

belső = legyen vidám

mindenképp = legyen jó az ágyban

semmiképp = ne próbáljon leszoktatni a piáról

2010. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legyen: csinos,vékony,széparcú,kedves,őszinte,vidám,türelmes,megértő,elbűvölő,humoros,értelmes,nyitott,néha megbocsátó stb...

Ne legyen:mogorva,beképzelt,undok,sértődős,unalmas,hisztis,bunkó,közönséges,túl komoly stb...

2010. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legyen kedves, okos, megértő, hűséges, ne legyen bulizós típus, gondolkozzon komoly kapcsolatban, legyen jó a humora, legyünk egy hullámhosszon, tehát legyen TÁRS. És emellett persze tetszen nekem. :)

19F

2010. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 WHISKEY11 válasza:
De sokat akartok elérni xĐ
2010. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy hűséges társ, ki melletted áll! :D persze jó az ágyban, de nem ilyen drogos csajszi ;)
2010. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Külsőre nehéz megfogalmazni. Ez nálam nem olyan, hogy paraméterek lennének és akkor vagy megfelel vagy nem. Egyszerűen csak megtetszik benne valami. De főleg az arca számít meg, hogy ápolt legyen. Ja meg nagyon bejön, ha jó az illata. Am, ha van rajta egy-két plusz kiló az nem zavar.


Belsőre: legyen vicces, okos, lehessen vele beszélgetni, hűséges, nem hp. Am ezen kívül nekem bejön, ha minél különbözőbbek vagyunk. Ezt nem úgy értem, hogy hűséges & hűtlen, hanem hogy szőke&barna vagy pl foglalkozásban, vagy izlés terén. De ezt talán csak azért mert ösztönösen fel akarom dobni az utódaim genetikai állományát:). De ez persze nem olyan nagyon számít. A belső tulajdonságok viszont annál inkább. Meg persze szeretném, ha szűz lenne még.


Nem jön be: egy olyan lány, akin már csomóan végigmentek és falta az életet. Ja igen, azt szokták mondani a hp-k, hogy "ki akarom élni magam, amielőtt megállapodok."

Meg azt se bírom, ha vedeli a piát. Nem jön be továbbá, ha műveletlen (értsd úgy, hogy pl szar jegyei vannak). Meg azt se szeretem, ha olyan qrvásan öltözködik. Szal igazából tetszik, csak ha tudom, hogy mások is látják, akkor engem idegesít.


Hát nagyjából ennyi lenne.

2010. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 20:51

Különbözőek foglalkozás terén? Ezt hogy érted? Ha te hegesztő vagy, akkor ő legyen esztergályos? :D

2010. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, valahogy úgy :D
2010. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külső:

tisztaság, jó illat, ízléses ruhák De kicsit mindenképp alternatív, szóval nincs ellenvetésem az olyanok ellen mint bakancs, a színes haj vagy a tetkók... sőt :D


Belső:

megértő, művelt, igényes szórakozást kedvelő, nem hisztis de nem is akaratgyenge.

2010. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!