Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Odamenjek a kiszemeltemhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odamenjek a kiszemeltemhez?

Figyelt kérdés

Új suli, új környezet...

Minden reggel vonattal járok suliba és megtetszett egy fiú, akit majdnem minden reggel megpillantok a vonaton. Szemezni nem nagyon tudunk, mert csak pár pillanatra vétjük látni egymást.

Nagyon megfogott a kisugárzása. Nem tudom, hogyan ismerkedhetnék meg vele, hiszen mindig a haverjaival jár, akik többségben kemény rockerek (én is amúgy :p ). Félek, ha odamegyek és megszólítom, kinevetnek vagy egyszerűen akkor jövök rá, hogy nem jövök be a srácnak.

Barátnőm szerint nincs csaja, de a vonatállomáson láttam, hogy egy csaj megöleli. Lehet, hogy csak ártatlan ölelésről van szó vagy ennél többről?

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2010. okt. 5. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hát oda mész és félre hívod a srácot:)

ha nem akarja ott hagyni a barátait és azt akarja h előtte mond akkor lehet h már nem is kéne vele foglalkoznod:)

de hát egy próbát megér azért:P:)

előre is sok szerencsét

16/L

2010. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat.

Velem csak az a gond, hogy még a gondolattól is beleborzongok, hogy a haverjai előtt kell vele beszélnem. Nagyon gyáva vagyok ilyesmikhez sajnos. Erőt gyűjtök még :)

2010. okt. 5. 16:48
 3/14 anonim ***** válasza:

de egyébként én is félős vagyok:DXD:$

de azért próbáld meg:D

és nincs mit:P

2010. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
raszanom magam nagy nehezen vhogy :P
2010. okt. 6. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:

egy próbát megér:D

de majd akkor írd már le lécci h mi volt:D

most már kíváncsi vagyok:P

2010. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

megirom :P ha lesz vmi

multkor egyedul volt egy haverjaval egy kabinban, en meg nem mertme odamenni hozzajuk, pedig igazan megtehettem volna, ilyen lehetosegem megegyszer tuti nem lesz :(

2010. okt. 7. 19:53
 7/14 anonim ***** válasza:

dee lesz majd tuti:)

csak várnod kell lehet:)

2010. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megvaaaan, felvettem skype-on és irkálunk :) Igaz magától még nem írt, de ez már egy lépés előre! :)
2010. okt. 12. 17:32
 9/14 anonim válasza:
Szerintem aki megölelte a rokona lehet :D
2010. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sikerült haladni azóta?
2010. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!