Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs szerencsém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém?

Figyelt kérdés
18 éves vékony magas srác vagyok, haverok szerint jól nézek ki de én sztem nem. A lényeg hogy akárhányszor kezdeményezek zátonyra futok vagy a legyünk barátok dumát kapom a képembe. A sok kudarc miatt mostanában elment az életkedvem. Betelt a pohár, elhatároztam nem ismerkedek. De hiába a sok pofon (nemegyszer kihasználtak én meg h*lye vagyok nem vettem ezt észre csak utólag) , magányos vagyok. Ismerkedtem suliból élőben neten de egyszerűen olyan minthogyha valami rossz vígjáték főszereplője lennék. (Ted Mosby2) Mit tudnék csinálni? Mit próbálhatnék még meg? Nagyon félek attól hogy megint pórul járok.... Előre is kösz a segítséget
2010. okt. 5. 03:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozz mással, amit élvezel. Velem is folyton ez volt, láttam hogy ezen a téren nem lelek boldogságot, úgyhogy belekezdtem egy "hobbiba", ami mostanra az életemmé vált, és az alapján amire eddig vittem vele, még az is lehet hogy meg is élek majd belőle. Hozzáteszem, a nőkkel való helyzet nem változott, de legalább valami tartja bennem a lelket, mert tudom hogy amit csinálok, az csak én vagyok, és büszke lehetek rá. Közben meg reménykedem hogy majd jön valaki és helyreáll ez is.
2010. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem sincs szerencsem mert nem nyertem a lotton. es?
2010. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

meglátszik egy srácon, ha nincs önbizalma és attól fél, hogy megint csalódni fog.

Ne ezen agyalj, az legyen benned, hogy úgy is sikerülni fog és meg is érte a várakozás. Egyébként ha a haverjaid azt mondják, jól nézel ki, higyj nekik, meglátod, hogy ha ezen leszel változnak majd a dolgok ;)

És az jó ötlet, hogy addig foglald le magad valamivel, amit szeretsz:)

2010. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez k.urvára nem szerencse kérdése. Valamit szarul csinálsz, ennyi.
2010. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

tudom, fiú és lány nem ugyanaz, nem úgy működik, de talán mégis van hasonlóság... én is így voltam mindig, de én még annyit se kaptam, hogy "nem", mert nem volt kitől. aztán kaptam egy-két dicséretet, de az se volt elég, s amikor 2 éve elkerültem otthonról, úgy döntöttem, nem fogom hajkurászni, h legyen valami és valaki, hanem ami lesz, az lesz... ha akad lehetőség, s tetszik, élek vele... na valahogy így találtam a páromat, akit imádok. igaz, rettentően féltem előtte, de örülök, hogy belevágtam...

23/L

2010. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon NEM JÓ KÉRDEZŐ AMIT CSINÁLSZ UGYAN EZ VAN VELEM IS CSAK ÉN ÁT MENTEM MAGÁNYOS FARKAS STÍLUSBA MEGNÖVESZTETTEM A HAJAM ÉS KEREK 2 ÉVIG 1 KANAPÉN VEGETÁLTAM VÉGÜL BELEBUZULTAM NA MIND 1 A LÉNYEG HOGY MINDIG TÜZZ KI 1 CÉLT MAGAD ELÉ MERT HA MÁÉÁR NINCSEN CÉLOD OTT MÁR AKKOR NAGY A BAJ ÚGY MINT NÁLAM VOLTAM MÁR PSZICHIÁTER NÉL IS DE NEM TUDOTT KI GYÓGYÍTANI AZÓTA IS FEKSZEK1 KANAPÉN,INTERNETEZEK ÉJJEL NAPPAL KB ENNYI A NAPI PROGRAMOM NO TEHÁT 1 CÉL MINDIG LEGYEN ÉS NE MENJ ÁT MFS-BA(MFS MAGÁNYOS FARKAS STÍLU) HA OT TARTASZ AKKOR KÉSZ ENNYI VOLT NINCS VISSZA ÚT NA BY
2010. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először is a duma a fontos leg nállam ez ink nyerő..jó igaz volt már akit épp a h is fogalmazzak "testen" ragadott meg...konditerem átka...jobb szeretem ha engem szeretnek meg nah m1 szal stílusod is lehet h gánya azon is változtass vmit éshát próbálkozások sorai...:D bazz itt rinyálsz há legyél már férfi te jó ég :D deh a végső eset a márkás és tél ljó cuccok azok sokat segítenek xD vagy 1 kocsi :D
2010. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ne hallgass az előttem szólóra...

a külső(ség) nem minden...

2010. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem a külsőm a baj.... ezt elmondtam és a dumám se rossz. csak egyszerűen nincs szerencsém. 1-2 logó nem változtatja meg az embert ha te a nike-ra izgulsz nagyon tudlak sajnálni:S. Egyszerűen csak ez vanXD
2010. okt. 14. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!