Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs ekkora "szerencsém"?

Figyelt kérdés
Sokak majdnem mindegyik csajnak bejönnek, ha az egyik elmegy,jön a másik. Én sem vagyok abszolút ronda, eddig már sokan neveztek helyesnek, de nekem senkim sincs. Ez miért van?
2011. jún. 22. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos bonyolult jellem vagy.
2011. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

háát ez attól függ (már ha télleg olyan helyes vagy) hogy milyen vagy belsőleg.

mert azt azért nem hiszem hogy ha valaki helyes,vicces,jófej,stb. akkor nincs bnője o.O

sőt szerintem pont a belső számit legjobban

pl énse vagyok egy nagy szépség,sőt sokan monták már hogy ronda vagyok meg minden,mások viszont,akik ismernek,azt mongyák hogy szerintük szép vagyok és emellett még kedves és aranyos is :))

2011. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek? Hogyan változzak meg?
2011. jún. 22. 12:04
 4/13 anonim ***** válasza:
A külső az nem minden. A legjobban a belső számít. Talán leírhatnád, hogy milyen vagy. :)
2011. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire tudsz feloldódni egy társaságban. Mert lehet, hogy a külső és belső tulajdonságaiddal nincs baj, csak nem tudsz feloldódni. Ez alatt nem azt értem, hogy viselkedj úgy, mint egy ütődött, csak próbálj meg kezdeményezni! Beszélgess, viccelődj, érezd jól magad - egy pozitív kisugárzású srác sok csajnak bejön (és itt a csaj alatt nem a buta libákra gondolok, hanem aki értékeli a törekvésedet). Sok szerencsét!!! =)
2011. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Chuck ***** válasza:
Neked csak "akkora" szerencséd nincs, másnak szerencséje se van nagyon....
2011. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát, nem igazán tudok feloldódni társaságban. Úgy érzem, nem érdekli a többieket, amit mondok, meg oda sem figyelnek rám. Nem vagyok egy magabiztos személy. És önbizalmam sincsen igazán...
2011. jún. 22. 14:15
 8/13 Chuck ***** válasza:
100%

Ezen próbálj változtatni....próbálj humorosan előadni dolgokat....

Rám se kíváncsi a kutya se, de ha fáradt vagyok, vagy hasonló, és társaságban vagyok, kb. 2 mondatot mondok és elég erős röhögés tör elő....

2011. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell sokat vacakolni... :) Ha bejön neked vki add a tudtára tettekkel és kapd le vmi jó pillanatban! (esetleg miután leitattad XD)Aztán a többi jön magától. Szerintem a lényeg h férfi vagy és viselkedj is úgy. Nem akarom lealacsonyítani nőtársaimat és magamat, de igenis van egy bizonyos ösztön vagy akármi, ami szerint olyan hímet keresünk, aki mellett biztonságban érezhetjük magunkat, vagyis kell némi bátorságot, vagy vakmerőséget felfedeznünk benne. Persze más is bejátszik, de te például eszes gyereknek tűnsz ebből a pár sorból... ezzel már nem lenne baj. Tisztában kell lenned a saját értékeiddel, hogy össze tudj szedni némi magabiztosságot. :)
2011. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A csajokat több dolog tudja vonzani: a nagyon előnyös külső, a pénz, vagy az erős személyiség. Elegendő erőbefektetéssel bármelyik elérhető (és kumulatív hatásuk van, minél több van meg a háromból, annál sikeresebb leszel!), kezdj el dolgozni valamelyiken.
2011. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!