Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szereintetek mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Egy srác fölvett msn re...

Láttam róla képet és ő is rólam,majd rengeteget bókolt nekem:)

de aztán amikor 2xbeszéltünk már találkozni akart...én mondtam neki hogy ez még korai erre ő azt írta hogy hát jó...azért beszéljünk még...aztán lelépett

szerintetek ennyire megsértődött?de lehet hogy csak szórakozik??

Én 15 vagyok őmeg 19


2010. okt. 4. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy szórakozik vagy meg akar d**** am vagy a saját korcsoportjába béna ezért már a kissebbekkel kezdi ^^
2010. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen, felvett msn-re és már aznap mondta h hnap talizzunk, és kiderült h csak azt akarja így hagytam a francba
2010. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ez hogy derült ki?
2010. okt. 4. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

ugy h egy helyen dolgozott a legjobb bnőmmel és látta ahogy minden este más csajjal ment el "sétálni"

utána beszéltem vele és tipikus pasi szöveg: nagyon bejössz, de nincs szükségem komoly kapcsolatra! -.-'

hát igen....és ez lett a vége. Azóta nem is beszéltünk.

De ettől még nem biztos h nálatok is ez lesz a helyzet.

Tudod a pasik igen bonyolultak ugyanugy mint a csajok...

de azért sok sikert! :)

2010. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

de szerintem valaminem klappol a sráccal...

2010. okt. 4. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!