Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit tegyek!? (pasi ügy)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek!? (pasi ügy)

Figyelt kérdés
Van egy fiu együtt járunk táncórára de nem a párom!idén rakták be a csoportunkba mert eddig másik csoportba járt...Régóta ismerem egy suliba jártunk de eggyel fölöttem járt mert most ment át másik suliba!Nagyon bejön nekem de nemtudom én bejövök e neki!Ma is 5 másodmercig folyamatosan engem nézet...De még nem mertem vele szemezni pedig lett már volna rá alkalmam!Ma pont vele táncoltam és a tánctanár ígycsinál:az a baj h tul messze vagytok egymástól,ezért elpróbáltuk megint a lépést de már közelebb voltunk egymáshoz de annyira h az orr az arcomhoz ért a lépés végén akkor belenéztem hirtelen a szemébe és ugy maradtunk kb. 5 mp-ig mikor körbenéztünk mindenki minket nézett...nagyon elvörösödtem:P Tehát a kérdésem az lenne h mit tegyek h kiderítsem tetszek e fiunak?és ha tetszek neki mi a következő lépés?
2010. okt. 3. 20:33
1 2
 1/12 Kamuuu ***** válasza:
Szerintem 100%-ra bejössz neki ha nem akkor 1 idióta:D nekem is jó lenne 1 ilyen alakalom a kövi lépés pedig vagy vársz h ő tegye meg h esetleg elhív valahova vagy te hívd el valahova hogy szia! lenne kedved esetleg eljönni meginni vagy enni valamit vagy moziba vagy találj ki valamit....:D
2010. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezek alapján szerintem biztos tetszel neki. Tánci-mánci után hívd el az üdítőautómatához, igyatok meg vmi frissitőt:D. Beszélgessetek, és a bejössz neki a következő lépéseket már ő teszi meg.

(Vagy ha végképp semmi nem jön be tánci-mánci után öltözéskor felejtsd el felvenni a felsőd...)

2010. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Félek attól h ha én kezdeményezek akkor nagyot fogok koppanni:( De ha meglátom csak köszönni merek neki mást nem mert görcsbe lesz hirtelen a gyomrom :S
2010. okt. 3. 20:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát a fölsős dologról meg annyit h az nem az én világom xD
2010. okt. 3. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:

arra értette a válaszoló a felsős dolgot, hogy felejtsd ott, hogy utánnad tudja vinni,iigy kettesben tudtok maradni, alkalma (d ) lesz elhivni vhová :D:D


de sebaj, sztem ez még belefér egy csajnak, igy lényegében te kezdeményezel, de nem fogsz koppanni!! 21F

2010. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jah így már világos xD Így tényleg jó ötletnek látszik majd kipróbálom!
2010. okt. 3. 21:34
 7/12 anonim ***** válasza:
hajrá, és várjuk a fejleményeket, majd oszd meg, de a felsődre azért vigyázz... ha nem venné a lapot és mégsem viszi utánnad!
2010. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oks majd írom a híreket folyamatosan :P
2010. okt. 3. 21:50
 9/12 anonim válasza:
Köszönésen kívül nem mersz neki mást mondani? Neeee. mitől félsz? Ő csak egy fiú. Tánc után hívd el valahova, és mondd neki, hogy nem vagy biztos a tánclépésekben, nem lenne-e kedve valamikor gyakorolni veled. Hogy miért pont ő? Mert látod, hogy ő nagyon jól csinálja. Ennyi :) Utána alakul.
2010. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Írjon olyan is akivel volt már hasonló dolog :P
2010. okt. 5. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!