Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondta az 1. randit mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta az 1. randit mert dolgoznia kellett. Sms-ben + hívott is 1x. Mit reagáljak?

Figyelt kérdés
Pesti srác(28 éves egy híres vállalat vezetője ) én 18 vagyok egy diszkoban ismertem meg itt Szegeden, azon az estén sokat beszélgettünk. A következő egy hétben e-maileztünk.Hétévég megvolt beszélve ,hogy lejön és én bemutatom neki Szegedet. De vasránap írta,hogy délutánig kell dolgozna. Nem írtam neki vissza,pár óra múlva csörgött, de nem vettem fel. MIt irjak neki?
2010. okt. 3. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a sok helyesírási hiba miatt... csak elgépeltem
2010. okt. 3. 18:41
 2/3 anonim ***** válasza:

ne ess kétségbe


2-3 naponta próbáld hívni és ha sikerül vele beszélni kérdezd meg hogy akkor megtartjátok e a városnézést, de azt is tudd meg hogy őszintén van e kedve hozzá, mert ha nem akkor jobb ha még most hagyjátok abba

2010. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a nőket. Miért nem vetted fel??? A srác helyében, én lehet hogy innentől hagynám is az egészet.
2010. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!