Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek a helyemben? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác a munkahelyemen, aki nagyon megtetszett. Én is neki, ezért telefonszámot cseréltünk. Semmit nem tudtunk egymásról, mert addig soha nem beszélgettünk néhány szónál többet...

Tényleg nagyon megtetszett a srác, mondhatni "eszméletlenül", de kiderült, hogy tíz év korkülönbség van köztünk (én 20, ő 30). Megjegyzem, én maximum 25nek mondtam őt, barátnőm 22nek... Így egyébként nincs baj, nagyon jókat beszélgetünk, mint talán még senki mással azelőtt.. De ez a korkülönbség összezavart. Nem tudom mitévő legyek.

Ti mit tennétek? Adnátok egy esélyt egy ilyen kapcsolatnak?


2010. okt. 3. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ismerkednék vele.
2010. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze! Hogyan is dönthetnéd el, mi a helyes, ha ki sem próbálod, hogy működik-e? Szerintem nem nagy korkülönbség, ha agyilag közel álltok egymáshoz. Szóval, hajrá, még akármi lehet belőle, és ha barátságnak marad meg, az is jó,nem?:)
2010. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt magadnak kell eldönteni, hogy téged mennyire zavar.. Szerintem amúgy butaság ilyenen tipródni. Én azt mondom semmi akadály.
2010. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sztem ne zavarjon a korkülönbség!:) Lehet,hogy mondjuk,egy korban közelebb állóval (mondjuk 23 évessel) nem is éreznéd annyira jól magad,mint a 30 éves férfival.(:

És,sztem akkor lenne gáz a 10 év korkülönbség,ha te 16-17 éves lennél.De,így,hogy 20 vagy nem.:P

A lényeg,hogy boldog vagy.(;

2010. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat:) Igazából én is arra hajlom hogy megpróbáljam vele, aztán meglátjuk hogy összeillünk e vagy mégsem:p

A másik probléma hogy szüleim nem igazán örülnek neki. Mondjuk ők nem is ismerik, még nem találkoztak, nem tudnak róla semmit csak annyit hogy +10 év... Kicsit emiatt is aggódom:(

2010. okt. 3. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen korkülönbségeket én mindig ellenezni szoktam, most mégis azt mondom próbáljátok meg.
2010. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem ülj le beszélgess a szüleiddel.Most meg akarnak óvni téged az esetleges csalódástól?:O Felnőtt nő vagy,tudod mit szeretnél.Meg megbánnád,ha ezzel a férfival legalább nem próbálnál meg találkozni.Hisz,bármi kisülhet belőle!:P

Elhiszem,hogy a te boldogságod nekik a legfontosabb,de nem óvhatnak meg mindentől,és mindenből tanul az ember.(:

Meg tényleg az,hogy mi van ha te ezzel a férfival boldog lennél,de mondjuk egy 23 éves mellett csak szenvednél?

Ennyi.(;

Esetleg menjetek el a családdal vacsorázni,és a férfi is legyen ott,akkor jobban megismerik a szüleid.:)

Persze,ez csak egy tipp.:D


Na,sok sikert.:DD


Egy korábbi válaszoló.

2010. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 25éves vagyok és a férjem,akitől most egy 4hós kisfiút nevelek 54éves. A korkülönbségtől ne riadj vissza: 10év nem a világ vége:)
2010. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!