Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi hogy csak viccelőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi hogy csak viccelődök? Én komolyan akarok közeledni de ő el poénkodja.

Figyelt kérdés

vége a 8 általánosnak külön iskolába kerültünk de tartjuk a kapcsolatot. Rengeteget beszélünk MSN-en (ennyit nem beszéltem senkivel) és próbálkozok de minden viccnek gondolja mert régebben nem foglalkoztam vele ennyire.

próbáltam már elhívni valahova de nem vette komolyan...:(

Mit tegyek hogy komolyan gondoljon?

Attól félek az lesz hogy barátként... bla bla!


2008. dec. 26. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A 8 általánosból arra következtetek, hogy meglehetősen fiatalok vagytok. Nem tudom, hogy fiúról vagy lányról van szó, de egy 13-14 körüli fiúnál simán előfordul, hogy még nem jutott el a nemi érésnek arra fokára, ahol érdekli az ellenkező nem.


De ha el is jutott, akkor is ez az érzés valószínűleg nagyon új neki. Szerintem egyszerűen nem tud még mit kezdeni ezzel...

2008. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már nem foglalkoznék vele (párkapcsolati téren), ha poénkodott akkor poénkodjon tovább, mert nekem a komolytalanságra van szükségem. Lehet összejössz vele, és továbbra is folytatódik a poénkodás... Ott már viszonylagosan tétje lesz a dolognak. Fájdalmas érzéseket okozhat akár még "akarata ellenére is"...
2008. dec. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál, hogy esetleg nem akar nyíltan lerázni, de ő csak barátságot szeretne? Ha nem valószínű, hívd el valamerre mászkálni, barátos programnak is jó, és smárold le.
2008. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!