Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam előre, a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam előre, a férfi agresszív-e?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit aki egy viszonylag magasabb beosztású katona. Ezzel nincs gondom mert nincsenek távollétei és mesterdiplomás intelligens pasi. Mellette az egyik hobbija a küzdősport amit elég magas szinten űz. Szokott bemutatózni is járni katonaként, olyankor verekedéseket harcokat szimulálnak. Ki van gyúrva elég rendesen. Sosem volt még olyan férfival kapcsolatom, akiről megfordult volna a fejemben hogy agresszív lehet, így nincs tapasztalatom ezzel. Ha az eddigi beszélgetéseinket és az eddig megismert személyiségét nézem, nem hinném hogy agresszív. Mondta azt is, hogy sosem ütne meg lányt. A szakmájából és a hobbijából adódóan mégis azt gondolnám, hogy lehet benne agresszió, hiszen ezek megkövetelik valamilyen szinten. Hamarosan sor kerül az első randira. Természetesen nem kettesben találkozunk egy eldugott helyen, de ha minden jól megy, akkor néhány randi után úgyis a lakásán kötnénk ki. Ott meg aztán bármit csinálhat velem. Mégis hogy lehet kivédeni, bebiztosítani magam, hogy ilyesmi véletlenül se történhessen meg?
2023. jan. 8. 18:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

Édes jó istenem válaszolók!


Mintha egy átlagos férfi nem lenne sokkal erősebb egy nőnél!

Kérdező, a harcosok között, akik sportolnak, harcművészetet űznek, emellett hivatásosok, kisebb az agresszió valószínűsége!

10 évig küzdősportoktam, soha nem volt ebből gond! Inkább védtek minket mindenhol a fiúk!

2023. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Én nőként azt mondom olyanok orientálódnak ilyen területek felé, akikben vagy megvan a hajlam az erőszakosságra vagy kompenzál valamit. Én biztos nem kezdenék ezzel a csávóval, már ott elvágta volna magát, hogy katona, nemhogy küzdősport. De én előítéletes vagyok, viszont soha nem is kerültem bajba.
2023. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak a vadász/hobbi vadász a gáz, az kizárva alapból. Az összes többi hasonló megérdemel esélyt.
2023. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%

12, ez azok felé a férfiak felé a legnagyobb szégyen, akinek köszönheted, hogy van hazád, van nemzeted, van életed… !

Az katonai erő legfőbb szerepe a védelem, ha ez nem lenne tiszta…. At sajnos, hogy van, volt egy pár pszichopata vezető, aki bizonyos parancsokat kiad, már más tészta. Katonai erő nélkül a béke azonban hiú ábránd lenne….

2023. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%

És még valami 12-es…. A legtöbb bántalmazó nem űz semmiféle küzdősportot érdekes módon.

A küzdősport célja az, hogy megtanulja valaki használni az erőt és egyben uralni is azt az indulataival együtt.

2023. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%
Védje a hazát. Valakinek azt is kell. Attól nekem még nem kell vele összejönnöm.
2023. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
38%

16, nem kell természetesen. De tudod a bölcsész férfi is meg tud téged verni és a mérnök is… egy katonai speciális osztagba meg a mentálisan a legstabilabb embereket választják ki…

Egy csapatnál szolgáló katona a legritkább esetben fog nőre kezet emelni. A férfiak között ez szégyen!

2023. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%
17: hát persze. Orosz Bernadett pasija is azért jutott ezredesi rangig, mert ő volt a mentálisan legstabilabb ember. De mit érdekel téged, hogy én kit választok magamnak? Nem sok közöd van hozzá.
2023. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#15

Én még nem láttam olyan küzdősportot, ami arra(is) tanítana hogyan ne üss. Hiába ez a szlogen, hogy önuralom, használd jól, indulatkezelés, meg a nagy elvek.

2023. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen férfi több ezerből…. ! Aki ki tudja milyen munkát csinált a honvédségnél….
2023. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!