Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy fiatal férfi nem jár bulizni, helyette inkább otthon van?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban zavarna ez téged ha nem lenne társasága?
2022. dec. 23. 21:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
89%

Engem mindig hívnak (hetente, 2 hetente), de nagyon ritkán megyek(2 évente 1x) és akkor is csak baráti összeülésre. De nem mindig szívesen, mivel nem iszom és vihetem haza az embereket a buli végén.


De az időm teljes egészét ki tudom tölteni és sosem unatkozom. Egész életemben elfoglaltam magam, ráadásul a munkám a hobbim. Tehát még pénz is kapok azért, hogy "szórakozom".

A feleségemet nem zavarja, hogy nem járkálok össze-vissza. Előtte összes barátnőm is tisztában volt ezzel, hogy nem érdekel a bulizás.

Viszont cserébe mindig mondtam, hogy ha akarnak ők viszont mehetnek bárhova bulizzanak, basszanak be, drogozzanak, ha akarnak, nem ítélkezem és nem akarom elvenni tőlük funt.


Szóval ha zavar is valakit, szerintem lesz olyan, akit nem fog ez zavarni és megtalálod a párod.

2022. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

#2

Te jó nagy sügér vagy, csaje

2022. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!