Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy fiatal férfi nem jár bulizni, helyette inkább otthon van?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban zavarna ez téged ha nem lenne társasága?
2022. dec. 23. 21:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

Altalaban az egeszseges embereknek van tarsasaga. Mindegy, hogy ez 2-3 fo, vagy sok. Par baratja minden normalis embernek van. Az, hogy aztan a barataival hogyan tolti a szabadidejet, tok mindegy, nyilvan nem kotelezo a buli, van aki inkabb otthonra hiv at masokat es ott soroznek vagy tarsasoznak, vagy amit akarnak.

Eddig akiket ismertem es nulla baratjuk volt, egyik sem volt olyan ember, akit el tudtam volna kepzelni kapcsolatra.

2022. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nagyon nagy plusz, mert én sem járok bulizni. Szeretek otthon lenni, olvasni vagy festeni, de ha úgy van, a barátaimmal is szívesen töltök időt. Úgyhogy nekem az önmagában nem gond, hogy bulizni nem jár, sőt, de ha nincs semmilyen hobbija vagy nincsenek barátai, az nálam kizáró ok.


24N

2022. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha amúgy vannak barátai és szociális élete, akkor nem zavar. Nem kell mindenkinek bulizni járni, de akkor azért ne legyen teljesen antiszoc és ne csesztessen, ha én mennék bulizni
2022. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 he84 ***** válasza:
73%

Nálam inkább előny az, ha egy férfi nem jár bulizni, főleg ha nem gyakran és nem rendszeresen. A jelenlegi barátom, akivel 3 éve együtt vagyunk, de lassan már 3 éve, ő ritkán eljár bulizni pár haverjával, akikkel amúgy is ritkán találkozik, velük főleg bulikon belül szokott lenni. De ezek a bulik visszafogottak, nem pedig kicsapongósak, így jobban elfogadom ezt a barátomnál és azért is, mert évente 2-3-szor megy csak. Én pont hogy nem szeretek bulizni, szívesen vagyok inkább itthon akár egyedül, akár ő vele kettesben is.


Neked pedig 6-os válaszoló nincs igazad. Ne általánosíts, mert egyáltalán nem alap mindenkinél az, hogyha van hova meghívni az adott illetőt, akkor elmegy a bulira. Tudod nem mindenki szeret bulizni és nem azért, mert nem hívják meg, nem csak az ilyen embereknél van ez, semmi köze hozzá. Na meg azért részben függ az aditt bulitól is, társaságtól is. Én csak akkor megyek bulizni, ha ritkán van egy kicsi kedvem, ha biztonságban érzem magam ott és ha nem várnak el ezt-azt az adott bulin. Ha mondjuk a barátommal mennék, ott biztonságban érezném magam azon a bulin ő miatta, de ettől még nem rajonganék a buliért és nem nagyon buliznék, csak ott ellennék hol egyedül, hol a barátommal. De egyéb okok miatt a barátommal nem szoktam menni bulizni, ez már magánabb ügy és kicsit bonyolult is, amiről nem nyilatkozok sehol se.

2022. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

Azér nem jár bulizni mer nem hívják? Hülyeség. Engem se hívnak már, de azért mert mindig visszamomdtam mert konkrétan bulizni nem szeretek.

Barátokkal összeülni vagy valami program tökéletes.

Az, h kimondottan otthonülő, mindig otthon van az nem nekem való.

N 30

2022. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

Nekem édes mindegy jár e bulizni, ha valóban azért jár el, és nem félrekefélni. Én elfogadom olyannak a társamat amilyen, ha ő is engem.

Én nem szeretek eljárni sűrűn otthonról, ha igen azt is csak a párommal. Nincs állandóan zabszem a seggemben, nem vagyok bulizós. Nem szeretem a nyüzsgést, nem szeretem a sok embert magam körül. A legjobb otthon szeretek lenni, a hobbimmal foglalkozni, bekuckózni, jó könyveket olvasni, laptopon sorozatokat darálni. Abszolut nem vagyok társasági ember. Nekem 2+ ember már sok. És senki kedvéért nem is fogok megváltozni. Erősen introvertált vagyok.

Nem fogok olyan személyiséget magamra erőszakolni amilyen nem vagyok, csak hogy másnak megfeleljek, és ami a lehető legtávolabb van tőlem. Én se várom el, hogy a másik ember kibújjon a saját bőréből.

Akinek nem tetszik, nyitva az ajtó és mehet...

2022. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy nem jár bulizni, meg nincs társasága nem egymás szinonimái. Akinek nincs társasága, barátai, haverjai, semmi hobbija, csak folyton otthon kuksol, az elég fura, creepy antiszoc személyiség lehet. Eljárni lehet sportolni is, horgászni, kulturális programokra stb nem minden a buli, sok lány sem jár.
2022. dec. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
13%

"az ilyen azért nem jár bulizni, mert nem hívják"



Vagy mert van moralis tartasa, ami neked nem nagyon van....



38F incel

2022. dec. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
18-as, ne legyél már gyökér. A bulizás mióta zárja ki a morális tartást?
2022. dec. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sincsenek itt barátaim a közvetlen közelemben. Ezért nincs olyan akivel el tudnék járni. A munkatársaim vagy fiatalok vagy családosak ezért ez az opció is kiesett. Ha van egy kedvenc dj-nek bulija simán elmegyek bulizni ritkán akár egyedül is. Nem nagyon izgat ki mit gondol.
2022. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!