Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti miről beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miről beszélgettek legszívesebben?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ :)

Hely, idő, kivel, miért ?

ezt így nem lehet megmondani kicsit szűkítsük le a dolgot te mire gondolsz ?


Egy 16éves srác

2008. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanarról, mint a nők, csak mi kevesebbet furkálódunk és nem szeretjük a rózsaszínt.
2008. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sör, pálinka, szex...:D
2008. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Autó(k), pia, nő(k)

Kérdezz csak meg 5 fiút, hánynak lesz ez a 3 a legfontosabb témája?! xD

2008. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha nekem fontos az a lány akivel beszéllek akkor tök mindegy szerintem !!! de ha olyan a téma amihez nem tudok hozzászolni akkor meg elterelem a szot és kész !!!
2008. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

09:18-as!

Hát egy randin mondjuk

2008. dec. 27. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát amivel fel tudom kelteni a lány érdeklődését ezt így nem tudom megmondani lehet hogy szereted a porsche 911 turbót és meg tudjuk beszélni hogy milyen jó hogy 2600ccm és 4hengeres boxer motorja van, de lehet hogy te ép a legújabb hajvasalóról szeretsz beszélni. De nálam pl kedvelt téma a zene vagy a filmek vagy pl imádok motorozni hát szal ehhez picit meg kell ismerni a csajszit h el tudjak vele beszélgetni meg kell találni a közös hullámhosszot ;)

Meg attól is függ hol van az a bizonyos randi mit csinálunk közbe szóval nem ilyen egyszerű :P

írj egy privát üzit és megpróbálok segíteni ;)

2008. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi h ilyen soká válaszoltam csak ez a karácsony mindig lefoglal :P
2008. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!