Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. Ha felveszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Ha felveszem MSN-re mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Voltaképpen az egyik sulis lány ismerősömnek a barátnője.

És azon gondolkodom, hogy: vegyem fel MSN-re MyVipről? És ha igen mit mondjak neki?Említsem meg az ismerősömet?

Vagy egyből a lánytól kérjek segítséget?(csak vele meg nem szoktam olyan sokat beszélgetni).

Vagy mi lenne a legjobb megoldás?


2008. dec. 26. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Írsz neki egy levelet myvipen hogy honnan ismered, meghogy felveheted e msnre. Onnan majd alakul valamerre.
2008. dec. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt neki, amit érzel! Ennyi! Ne parázz ilyen dolgokon! Csak bátran és őszintén! SOK SIKERT!
2008. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne parázz már :)))

Felveszed msnre, megmondod mi a neved, hány éves vagy, és honnan ismered, majd ismerd meg. Ha jó a kedvetek, és kitudakoltad hogy nincs pasija, és nem is szerelmes másba, akkor máris 50% az, hogy kicsalj belőle egy randevút :)

Ilyenkor a csajok nem mutatják ki, sőt félrevezetnek, de otthon tűkön űlnek hogy " jajjjj rámírt egy pasi aki annyira édiii^^ " és már írnak is a barátnőiknek hogy lehet hogy megvan a győztes :D

Aztán jön a teszt próba:

1. része az mikor a barátnőjét rádkűldi mint magánnyomozót, hogy kérdezzen utánad a háttérben,hogy van e sötét múltad, rendes vagy e a lányokkal, vannak e káros szenvedélyeid, vadállat vagy ari pasi vagy e... :D

2. rész - tűzpróba:

Elkezdi húzni az agyad az msnen, hogy ezért meg azért nem jön össze a randi, és még örülhetsz is, ha nem mondja hogy " hááát az az igazság hogy van egy fiú aki naon tetszik nekem ", szóval ha látja hogy türelmes vagy, és akarod őt, és tudsz várni, akkor zöld lámpa, adj rá gázt, és alakits az első randin.

3. A randi: legyen jó, a lány a fontosabb, nem hiszem hogy virágot kellene máris vinni első talitokon, inkább hívd meg cukrászdába, büfébe, gyorsétterembe, pizzeriába, plázába, és ha abba is belemegy, akkor tuti bejösz neki.


Én már csak tudom, mert ezeken a teszteken 10-szer mellényúltam :D (kb ott hogy mindig megjelent a semmiből az a nagy Ő, aki mint kiderült, soha nem is létezett, csak a kikosarazás kelléke volt velem szemben..)

Az utolsó alkalomkor szerintem az égiek segítettek, és most is megvan a barátnőm :)))

2008. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és tapasztalatból írok most! Ha engem egy fiú felvenne msn-re, rögtön levenném h bejövök neki, tehát várnám a további "akcióit" h teszi a szépet stb. Lényeg h a lány tudja meg azt h neked kellene Ő...szóval ha bejössz neki úgyis megtudod, ha meg leráz akkor is tudod mi a helyzet! De ez egy jó próbálkozás! Én is msn-en ismerkedtem meg a párommal, másfél éve vagyunk együtt:)
2008. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mondjuk az a helyzet hogy csak az e-mail címe van kiírva, s abban reménykedem hogy az az MSN címe is.
2008. dec. 26. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
az igazat
2008. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
hát akkor pedig irjál neki elöbb egy e-mailt hogy jo lenne beszélnetek msnen mert aranyos meg teccik neked stb... és akkor megadja ott már könyeb lesz beszélnetek .
2008. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Add meg neki te az msn-címedet, aztán majd eldönti hogy akar e veled dumálni.
2012. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!