Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz szerintetek, vagy mennyire illik, ha egy nő hiv el egy fiút/férfit randira elsőnek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 16:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"És hiába áltatod magad, az összes férfi ilyen."


Körülbelül 4 MILLIÁRD férfi él a földön, és te azt akarod mondani, hogy az ÖSSZES mindig ugyanúgy cselekszik, ugyanúgy gondolkodik, én pedig egy ilyen emberrel próbálok intelligens vitát folytatni, nem hiszem el:D

2022. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Hát, maradjunk annyiban, hogy az intelligens vita az nem ilyen.

És igen, az ember is egy emlősállat, és megvannak a megfelelő viselkedésminták, ahogy az állatvilágban is.

Hívd el randira, ha neked ez bejön. Nekem és rajtam kívül sok más nőtársamnak nem jött be a dolog. Tanultam humán etológiát is, ahol meg is magyarázzák, hogy miért nem jön be.

Itt a kérdezőnek próbáltunk tanácsokat adni. Megteheti ő is, csak aztán ne csodálkozzon, ha nem úgy sül el, ahogyan számított rá.

A másik meg az, hogy nőként te hova sorolod magad. Ha nem kapsz magadnak másképp férfit, csak ha te loholsz utána, akkor nyilván az ember lánya leereszkedik. Én viszont soha nem szorultam arra, hogy átvegyem a férfi szerepeket, volt mindig elég férfi, akinek tetszettem. Nyilván ha nem kellenék senkinek, akkor más módszerekhez folyamodnék, így viszont nincs rá szükségem.

2022. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"És igen, az ember is egy emlősállat, és megvannak a megfelelő viselkedésminták, ahogy az állatvilágban is."


Csak az a kulombseg köztünk és az állatok között, hogy mi tudunk nem állatok módjára viselkedni. Sajnálom, hogy te azon a szinten ragadtál.


"Hívd el randira, ha neked ez bejön."

Nem szoktam őket randira hívni, kezdeményezés nem ezt jelenti:D


"Ha nem kapsz magadnak másképp férfit, csak ha te loholsz utána, akkor nyilván az ember lánya leereszkedik. Én viszont soha nem szorultam arra, hogy átvegyem a férfi szerepeket, volt mindig elég férfi, akinek tetszettem."


Az hogy kezdeményezek férfiaknál, nem zárja ki, hogy ők nalam nem, erről egy szó sem esett.

És nem loholok senki után, oda megyek beszélgetni hozzájuk, mert minketten emberek vagyunk, társas lények, utána pedig jön ő, aki el hív randira, behódol nekem, és teszi a dolgát.

Nincs nőiesebb annal, ha egy nő domináns és határozott. Aztán vagy te, aki leereszkedik kutyába hogy egy pali el hivja és dugás után másra ne kelljen, huzhatja az idődet amig akarja, hiszen te úgyis vársz rá, szórakozhat veled, és csinál ami neki jól esik, hiszen ő a férfi.

Hát egészségedre, nekem ehhez túl nagy az önbecsülésem:D

2022. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Aztán vagy te, aki leereszkedik kutyába hogy egy pali el hivja és dugás után másra ne kelljen, huzhatja az idődet amig akarja, hiszen te úgyis vársz rá, szórakozhat veled, és csinál ami neki jól esik, hiszen ő a férfi."

Nálad ez az intelligens vita?

"El hiv", "amig"? Látom a helyesírás is gond.

Hol írtam én, hogy leereszkedem kutyába?

Látom a szövegértés sem megy.

Akkor ezen a szinten mehet a dolog, úrinő meg nem alázkodik meg egy férfi előtt.

Nálatok a kisegítő iskolában biztos így működik.

2022. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Hol írtam én, hogy leereszkedem kutyába?"

Hagyod, hogy a férfi irányítsa a dolgokat, neked beleszólásod sincs, nem csinálsz semmit, amíg ő jónak nem látja, mert hátha elítél, reménykedsz, vársz, hátha téged választ és el hív, róla álmodozól, mikor ő még csak észre sem vette az" "egyértelmű" jeleidet.

Női-ferfi szerepekről beszélsz, gondolom akkor te is csinálsz otthon mindent minden nap munka után, csomagolsz neki uzsit, mert ez a te dolgod, ő meg 5 évente fel fúr egy polcot:D

Mindent a férfiért, ugye.

2022. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
25, olvasom a hozzászólásaid és elkeserít kicsit, hogy egyedül vagy. "Loholni egy férfi után". Ez szerintem is vicces. Az loholásnak számít, ha nőként kezdeményezel? Hol élnek ezek a csajok? És ők vannak legjobban megsértődve, hogy egyenjogúság, emancipáció. De az utolsó a legjobb. Ha már nincs mibe belekötni, akkor "neked még a helyesírásoddal is baj van". Szánalom.
2022. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ja, bocsánat. Ő az "úrinő". 60 évesen 3 macskával, akiket a "gyerekeinek" nevez.
2022. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!