Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S ruha (? ) Bőv. Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S ruha (? ) Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Az első randim lesz szombaton, egy hozzám hasonló rocker sráccal. Most találkozunk először és nem igazán tudok ruha ügyben dönteni... Vagyis leginkább csak a feslőben leledzik a hiba. Egy egyszerű fekete pólóra gondoltam vagy egy fehér hosszú ujjú felsőre egy szép kis fekete fűzővel. Szerintetek melyik lenne jobb választás, vagy esetlegesen újabb tippeket is szívesen várok persze.
2010. szept. 29. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább egy kicsit csábítóbb felső, mint egy mezei póló. Vagy egy feszülős top, vagy bármi.
2010. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A fehér felállás szerintem jó lenne szép lehetnél benne. De ha egyszerű lány vagy, semmiképp se törekedj mély dekoltázsu ruhákra, 'az egyszerü dolgok mindig a legnagyszerübbek' szerintem legalábbis :)


18L

2010. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sima pólón kívül bármi.
2010. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez csak egy tipikus női probléma

Nagyon nem fogja érdekelni, mi lesz rajtad

2010. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
dehogynem, fogja érdekelni, hogy mi van rajta
2010. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fogja biza. Nem fogja megjegyezni, de az összképet tudat alatt észreveszi.
2010. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A fűző tök jó ötlet:) A pólót szerintem most inkább ne.
2010. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja, ahogy azt a buta női agy elképzeli
2010. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:43


Te se a lógó pólós lányokat veszed észre. Más kérdés, hogy nem tűnik fel, hogy egy nő kihívó ruhában van, csak a mellét és a seggét veszed észre.

2010. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A buta férfi agy meg beveszi:DDD

Tisztelet a kivételnek,ezzel nem sértegetni kívánom a férfiakat.De azért egy részüknek mégis megakad a szeme egy-egy "csinosabb darabon"

És nem a felsőt kell nézni,de ha egy póló eltakarja az alakját a fűző meg kiemeli az előnyöket(jó esetben)

2010. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!