Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mi véleményetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi véleményetek erről a pasiról?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire jön be nektek egy ilyen laza alfahím chad?



2022. nov. 18. 13:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted az összes többi pasi sem létezik a projektből? Ja persze


Akkor én sem létezem, mert nem találsz meg az interneten


Akkor bizonyítsd hogy nem létezik


Gigachad azért húzódott vissza a nyilvánosság elől, mert nők milliói támadták le naponta, a nyílt utcán megerőszakolni, elrabolni

2022. nov. 19. 22:16
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor szerinted az összes többi pasi sem létezik a projektből?"


Ezt meg ki mondta? Idezd mar kerlek azt a reszt. Dehogynem leteznek, a tobbiekrol mind tudni is, hogy ki kicsoda.


"Akkor én sem létezem, mert nem találsz meg az interneten"


Fu, ne legyel mar ennyire ertetlen. Raadasul ez nem erv, mivel egy anonim fiokbol irogato emberket hasonlitanal ossze egy millios kovetotaborral rendelkezo "celebbel" akinek a hire mar vialgszerte eljutott egy csomo orszagba. Raadasul, ha profi bodybuilder es edzo, akkor bizonyos korokben bizony ismert lenne, es ra lehetne keresni. De biztos valami foldalatti bunkerben tart Putyinnak edzeseket, es ezert titkoljak a kiletet. Hat komolyan. :D



"Akkor bizonyítsd hogy nem létezik"


Te bizonyitsd be, hogy letezik. Hozzal olyan infot, ami konkretumokkal szolgal. En megindokoltam az allitasom. Elmagyaraztam mindent, innentol kezdve nem vagyok hajlando tobb idot elpocsekolni erre a szelmalomharcra.


"Gigachad azért húzódott vissza a nyilvánosság elől, mert nők milliói támadták le naponta, a nyílt utcán megerőszakolni, elrabolni"


Ja es akkor szerinted a projekt tobbi szereplojet miert nem tepik apro darabokra nok tomegei? Istenem, legalabb lennel kovetkezetes. Meg amugy ha gigamegachad tenyleg akkora gigamegachad, akkor kozossegi media nelkul is meg fogjak eroszakolni ha feltunik az utcan, nem? : )))

2022. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%

Bizony ám kérdező, vannak mások is, akik szerint nem létező személy Gigachad. Itt van példának három YouTube videó is (lásd alul), ahol felteszik a kérdést, vajon létezik-e. Egy magyar és két angol nyelvű videóban is sorra veszik a pro és kontra érveket (mármint, hogy miért létezhet és miért nem). De igaza van az előttem szólónak, több gyanús dolog is van: egyrészt, hogy miért nem találunk tényszerű dolgokat róla: pl. versenyek, ahol szerepelnie kellett; body builder körök, ahol ismerniük kéne sokaknak; a több millió rajongó, aki közül senki(?) nem látta még; és nem utolsósorban a szétfilterezett, szétphotoshoppolt képei, ahol roppant aránytalanul néz ki, pl. egyes képeken olyan hosszúak a lábai, mint a gólyának.

De egyébként nem csak YouTube videókban taglalták a létezését, hanem a sajtóban is (pl. Telex: [link] A Telex egyébként megemlíti azt az apróságot is, miszerint

"Gigachad valójában nem egy szórakoztató, ironikus meme, hanem a kényszerű cölibátusban élő incelek bálványa, akik az ő létezésével nyugtatják magukat." Igaz, utána leírja, hogy ez a mondat egy kínos tényfeltáró cikkből származik, de az jól látható ezen a fórumon is, hogy az incelek milyen gyakran hozzák példának ezt a fazont, szóval nem biztos, hogy annyira valóságtól elrugaszkodott ez a mondat.


A videók pedig:

1. https://www.youtube.com/shorts/NEAOy1CkkoY


2. https://www.youtube.com/watch?v=tUmvvIr0cAw


3. https://www.youtube.com/watch?v=TZudFcSE2ts&t=69s

2022. nov. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
100%

*Kis javítás az előző kommentemhez, kimaradt a feltételes mód jelölése:


*A Telex egyébként megemlíti azt az apróságot is, miszerint LEHET, hogy

"Gigachad valójában nem egy szórakoztató, ironikus meme, hanem a kényszerű cölibátusban élő incelek bálványa, akik az ő létezésével nyugtatják magukat."

2022. nov. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
Jól néz ki de a személyiség fontosabb mint hogy hány kiló izom van valakin.
2022. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a chadek nem így néznek ki a való életben, ezek ilyen eltúlzott sztereotipikus baromságok. A valóságban a chadek kb így nézhetnek ki:


[link]


[link]


[link]


[link]


#3-as, nézd, Lovasi András azért alapvetően nem rossz pasi, hiába nem egy világszépe macsó. Egy valóban ronda férfinek kb minden külső jegye előnytelen, ezért labdába sem rúghat az általam linkelt férfiakkal, sem a Lovasi Andrással.

2022. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

56, ezek mitől chadek? Teljesen átlagos fejük van, az egyiknek kimondottan sunyi cigányfeje:D

Azt hittem chadnek valami überhelyes pasit gondoltok, de ezek csak simán... emberek. Kimondottan vonzónak sem minősülnek, én pl nem szívesen találkoznék velük éjszaka az utcán xD

2022. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%
56, így jobban megnézve ezeket a képeket... ezek a csávók nem melegek? Eléggé olyan benoymást keltenek, nem túl férfiasak..
2022. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a neten ezeket a pasikat mindenki leszólja, de ha a valóságban futnának velük össze, szerintem nem mondanának nekik nemet. Lehet mondani, hogy "b*zisak" stb, de a legtöbb nő az ilyen és ehhez hasonló külsejű pasikra gerjed, hiába hazudnak mást.
2022. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
63%
59, hát ha te mondod, biztos így van... Ami engem illet, ezek kisfiúk, ezekkel játszanak a kislányok. Egy férfi nálam ott kezdődik, hogy zőrös. Lehetőleg valami igényes szakállal. Ezek a linkel fiúcskák szeirntem még a lábukat is epilálják..
2022. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!