Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi előtt tartozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi előtt tartozom valamivel a srácnak?

Figyelt kérdés

Voltam egy előadáson, ahol az egyik előadó előadásmódja eléggé megfogott, így bejelöltem a közösségi oldalon.

Rám írt, hogy honnan ismer, megmondtam, hogy sehonnan csak tetszett ahogy előadott.

Inenntől elindult egy beszélgetés, és megbeszéltünk egy randit jövő hétre.


Minden nap ír, minden reggel, egész nap, este elköszön, rengteteg mindent oszt meg magáról, minden témát érintünk, szóval ez a része nagyon jó.


Viszont egyrészt úgy érzem, hogy ő már MOST ELŐRE TERVEZ, úgy, hogy még nem is találkoztunk, másrészt nagyon rám van telepedve, ami nekem sok, úgy, hogy még egy találka sem volt.

Illetve megosztott olyan dolgokat a múltjából, ami az én értékrendembe nem biztos, hogy belefér.


Egyszóval jövő héten találka, de én úgy érzem, hogy ő már kb. az esküvőt tervezi fejben, én meg úgy vagyok vele, hogy majd ott eldől, szimpatikus-e, van-e kémia, lehet nem is lesz folytatás.


Ilyen helyzetben mi a teendő, vagy hogy kellene kezelnem? Kicsit bűntudatom van, és nem tudom miért.


Én nem adom alá a lovat, szimplán beszélgetünk mindenről elég mélyen, de nem nagyon flörtölök.


2022. nov. 17. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Azzal, hogy nem lesz 1. randi sem, ha nem akarsz tőle semmit.


Gyűlölöm azokat a csajokat, akik semmit nem akarnak, de egy vacsiért, vagy menő helyen megjelenésért cserébe igent mondanak a randira, de csak 1-re, és szigorúan szex nélkül.

2022. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem tartozol neki semmivel. Sőt akkor sem, ha találkozol vele és meghív pl vacsorázni. Bármikor leépítheted. Megtetszett, de a beszélgetés során kiderült, hogy mégse jön be a személyisége, van ilyen.
2022. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ne találkozz vele és kész, ilyen egyszerű!
2022. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találkoztatok? Mi lett?
máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!