Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megszakítanátok a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítanátok a kapcsolatot a randipartneretekkel, ha kiderülne, hogy másokkal is találkozgat?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy, hogy már volt szex, kézenfogva járkálás, stb.
2022. nov. 15. 20:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem tisztel annyira sem, hogy rám koncentráljon, akkor elmehet jó messzire.
2022. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Randipartner, szex, kézfogás. Ez már egy kezdődő kapcsolat. Ilyenkor már ne ismerkedjen egyik fél sem mással, ha komolyan gondolja, arra az egyre fókuszáljon, aki igazán érdekli. De mivel ő ismerkedik másokkal, ezért ő neki ez egyáltalán nem komoly, nem vesz téged komolyan. Én ilyenkor megmondanám neki, hogy sajnálom, de ez ennyi volt.
2022. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
12. Nyilvan nem komoly, ha a kérdezőt is első alkalommal megdugta, massal is biztos megcsinálja, aki kapható rá
2022. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pont emiatt zártam le a múlt héten egy ismerkedést, rájöttem hogy ugyanúgy csajozik ismerkedik másokkal is még mindig. Nem kellett sokat győzködnöm, szóval annyit is ért.
2022. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

Egy nőnek is ugyan úgy joga van odaadni magát, akár első randin ha úgy sikerül, mint egy férfinek. Nem lesz attól kevésbé értelmes nő… Vicces, hogy a nőket bélyegzik ezért, de egy faszinál ez tök elfogadott. De a kérdés nem erről szólt amúgy…


Én megszakítanám. Ha tisztán kimondta, hogy ez csak egy kis jött ment valami és te úgy egyeztél bele akár a szexbe akkor a faszi korrekt. Viszont, hogyha egy kapcsolat kezdett kialakulni, teljesen arra ment a dolog és aztán bukott ki a helyzet, biztosan úgy érezném átvert és kihasznált. Inkább még most vess véget ennek.

2022. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Nem mind1, hogy más mit csinál? Itt írogatod még a kommentekre a kérdéseket, nyilván való hogy neked ez nem OK. Akkor vállald már az érzéseid és szakítsd meg azt az állapotot, ami neked nem Ok. Nem csak a másik van egy ismerkedésben, te is benne vagy, és neked kell képviselned a saját érdekeid. Vannak normális emberek is, akik nem fognak melletted randizgatni, és akkor majd jól érzed magad. Menj már a vágyaid után!
2022. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én többször randiztam már egyszerre több emberrel, de amint komolyodott a dolog (szex), azonnal megszakítottam a többivel a kapcsolatot, mert tiszteltem annyira a másikat.
2022. nov. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, igen.
2022. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyszerre több emberrel ismerkedés akkor oké, amikor még nem találkoztatok/első pár randinál jártok, és még nem igazán látszik, hogy lesz-e belőle valami, de amint látszik, hogy kezd komolyabbra fordulni a dolog, illik a többiekkel megszakítani az ismerkedést. Ha szex van, pláne. Ennek egyébként valahol belülről is kellene jönnie. Gondolj bele, ha kapcsolatot szeretnél valakivel, akkor neked van igényed arra, hogy mellette másokkal is szexelgess? Na ugye, hogy nem.
2022. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!