Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan javíthatnék a még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék a még nem létező flörtölési készségemen?

Figyelt kérdés

6 első randin vagyok túl az elmúlt 2 hónapban, mindegyik lányon láttam, hogy tetszettem nekik és több is volt aki írásban is megerősítette ezt visszacsatolásként, de egyiknél sem volt meg a kémia.


Úgy érzem magamat, mintha egy enyhe szociális analfabéta lennék. Jól olvasom a testbeszédet, de nem bírom megfelelően kifejezni az érdeklődésemet, nem merem őket megérinteni amikor lenne rá lehetőség, szóban sem merem / bírom szabadra engedni a fantáziámat és kimondani bizonyos dolgokat. Úgy érzem, hogy ha ezek mennének, akkor kevesebb visszautasításba futnék bele, de nem tudom, hogy hogyan fejlődhetnék ebben.


2022. nov. 12. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szorongsz, akkor belső filozófiai változás szükséges, amit magad nem biztos, hogy meg tudnál oldani. Vagy magadon kell dolgozz pszichológiai könyvek által, vagy szakember tudna segíteni, mi gátol téged, ha fejben mégis tudod, mit kéne mondani/tenni de mégis akadályoz valami..
2022. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!